Tudor remizirao protiv Empolija, pobjeda Juventusa

SERIE A
Objavljeno: 20.03.2022 / 17:19
TORINO - U susretu 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona, koju vodi Igor Tudor, odigrala je 1-1 na gostovanju kod Empolija, dok je Juventus porazio Salernitanu sa 2-0.

Empoli je poveo u 26. minuti golom Federica Di Francesca, a Verona je izjednačila u 71. preko Mattea Cancellierija.

Tudorova momčad je mogla i ranije do poravnanja, no Matteo Cancellieri u 65. minuti nije realizirao kazneni udarac, pogodio je lijevu stativu.

Za goste je cijeli susret odigrao Boško Šutalo.

Nakon što je ispao iz Lige prvaka od Villarreala, Juventus se okrenuo prvenstvu i borbi barem za plasman u novo izdanje "Champions League".

Torinska "Stara dama" je u susretu 30. kola rutinski odradila posao protiv "fenjeraša" Salernitane pobijedivši sa 2-0, no Juve ponovo nije pružio dojmljivu partiju.

Domaćin je poveo u petoj minuti golom Paula Dybale, a pobjedu je potvrdio Dušan Vlahović pogotkom u 29. minuti.

U prvom nedjeljnom susretu Sampdorija je na gostovanju pobijedioa Veneziju sa 2-0. Oba gola zabio je Francesco Caputo (24, 38).

Večeras su na rasporedu još dvije utakmice, veliki rimski derbi između Rome i Lazia, te ogled Bologne i Atalante.

Na ljestvici vodi Milan sa 66 bodova, Napoli je drugi sa tri boda manje, dok je Inter na trećem mjestu ima 60 bodova. Juventus je četvrti sa 59 bodova.

Tagovi: Igor Tudor, Verona, Empoli, Juventus, Matteo Cancellieri, Dušan Vlahović, AC Milan
Tudor ušao u povijest Olympiquea
USPJESI
MARSEILLE - Igor Tudor je ljetos, odmah po preuzimanju Marseillea, bio na rubu žestokog fajta s igračima novog kluba zbog svojih metoda, a prema pisanju francuskih medija, prijetila mu je pobuna.
Sjajno izdanje Zadra na otvaranju nove sezone ABA lige
ZADAR - Košarkaši Zadra otvorili su novu sezonu natjecanja u ABA ligi pobijedivši pred svojim navijačima crnogorski Studentski centar s uvjerljivih 96-67 (25-8, 16-20, 24-20, 31-19).
Nürnberg više ne može igrati večernje utakmice
ŠTEDNJA ENERGIJE

BERLIN - Njemački nogometni drugoligaš Nürnberg neće igrati večernje utakmice nakon što je gradsko vijeće u petak odlučilo ograničiti korištenje reflektora na stadionu Max Morlock momčadi uslijed energetske krize.

Jaissle: Još ne razmišljamo o Dinamu
PORUKE
SALZBURG - Trener austrijskog nogometnog prvaka RB Salzburga Matthias Jaissle (34) je poručio kako još ne razmišlja o Dinamu, već o idućem suparniku u nacionalnom prvenstvu LASK-u.