Uvjerljiva pobjeda Verone

SERIE A
Objavljeno: 03.10.2021 / 17:19
VERONA - Verona je stigla do druge ovosezonske pobjede u Serie A pod vodstvom Igora Tudora, a na svom je terenu svladala Speziju s uvjerljivih 4-0.

Argentinac Giovanni Simeone je već u 4. minuti postigao vodeći pogodak za Veronu. Za 2-0 je pogodio Davide Faraoni u 15. minuti, a Gianluca Caprari je u 42. minuti povećao prednost domaćih na 3-0. Za konačnih 4-0 strijelac je bio Brazilac Daniel Bessa u 71. minuti.

Bessu je u 73. minuti zamijenio Nikola Kalinić, dok su Boško Šutalo i vratar Ivor Pandur ostali na klupi za pričuve.

Sampdoria i Udinese su odigrali utakmicu sa šest pogodaka iz koje su obje momčadi izašle sa po jednim bodom. Pereyra (15), Beto (44) i Forestieri (84) bili su strijelci za goste koji su vodili 1-0 i 2-1. Domaća momčad do prvog izjednačenja stigla autogolom Strygera Larsena (24), za 2-2 je strijelac bio Quagliarella (47) iz kaznenog udarca, a za 3-2 je pogodio Candreva (69).

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Bologna je svladala Lazio s 3-0, a strijelci su bili Barrow (14), Theate (17), Hickey (68).

Od 18 sati započinju utakmice Roma - Empoli i Fiorentina - Napoli, a u 20.45 sati će kolo biti zaključeno utakmicom Atalante i Milana.

Italija - 7. kolo
Bologna - Lazio 3-0 (Barrow 14, Theate 17, Hickey 68)
Sampdoria - Udinese 3-3 (Stryger Larsen 24-ag, Quagliarella 47-11m, Candreva 69 / Pereyra 15, Beto 44, Forestieri 84)
Verona - Spezia 4-0 (Simeone 4, Faraoni 15, Caprari 42, Bessa 71)

PREGOVORI
ZAGREB - Komentirajući pregovore sa SDP-om, predsjednik Domovinskog pokreta Ivan Penava kazao je kako su bili konstruktivni.
Rangnick u fokusu kao potencijalni trener Bayerna
MUNCHEN - Izbornik Austrije Ralf Rangnick glavni je kandidat da preuzme vodstvo Bayern Münchena od ljeta nadalje umjesto Thomasa Tuchela, prema njemačkim medijskim izvješćima u utorak.
Hajduk pronašao novog predsjednika Uprave?
KADROVI
SPLIT - Petnaestak dana nakon odlaska Lukše Jakobušića iz Hajduka, navodno je poznat i njegov nasljednik.
Još jedan velikan u utrci za Danija Olma
LEIPZIG - Njemački mediji već se danima bave nagađanjima gdje će Dani Olmo nastaviti karijeru. Red Bull Leipzig njegovom će prodajom zaraditi 60 milijuna eura, a od tog transfera Dinamo će dobiti nešto više od šest milijuna eura.
Odlična vijest za Dalića i ostale izbornike
EURO
ZAGREB - Europska nogometna unija (UEFA) dopustit će izbornicima da u reprezentacije za Europsko prvenstvo u Njemačkoj pozovu 26 umjesto dosadašnja 23 igrača, objavili su britanski mediji.