Vidal zadržao Barcelonu u borbi za titulu

PRIMERA
Objavljeno: 11.07.2020 / 21:47
BARCELONA - Arturo Vidal je u 36. kolu La Lige pobijedila Valladolid 1:0 u gostima i tako ostala u utrci za naslov prvaka.

Jedini gol na utakmici zabio je Arturo Vidal na 20. ovosezonsku asistenciju Messija u 15. minuti.

Setienova momčad odigrala je ispodprosječnu utakmicu, a jedinu preostalu šansu imala je u 30 minuti kad je Masip obranio odličan udarac Puiga.

Valladolid je jako stisnuo u zadnjih deset minuta, a mogli su i do boda da Ter Stegen odličnom reakcijom nije obranio udarac Ramireza u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Barca je ovom pobjedom došla na bod od Reala koji u ponedjeljak igra protiv Granade. U preostale dvije utakmice Real igra s Villarrealom i Leganesom, a Barca s Osasunom i Alavesom.

Tagovi: Arturo Vidal, Barcelona, Lionel Messi, La Liga
Ovo je Modrićev komentar o novim hrvatskim dresovima
REAKCIJE
ZAGREB - Hrvatska reprezentacija okupila se u Zagrebu pred odlazak u Kairo, gdje će u subotu igrati utakmicu protiv Tunisa na prijateljskom turniru kojim se priprema za Europsko prvenstvo.
Dinamo dobio ključnog člana Uprave i privremenog sportskog direktora
PRVI ZAJECOVI POTEZI
ZAGREB - Novi Dinamov Izvršni odbor u ponedjeljak je održao prvu sjednicu od imenovanja 10. ožujka. Izvršni odbor raspravljao je o nekoliko pitanja, a najveća vijest je imenovanje Zvonimira Manenice kao novog člana Uprave.
Brunson blistao u San Franciscu za pobjedu Knicksa nad Warriorsima
NEW YORK - Još je jedna večer puna događaja za košarkaše u sjevernoameričkoj NBA ligi. Istaknuo se 27-godišnji Amerikanac Jalen Brunson. Zabio je 34 koša i bio ključni čovjek New York Knicksa pod obručima Chase Centera u San Franciscu, dok su Knicksi na gostovanju pobijedili Golden State Warriorse sa 119-112.