Liverpool srušio Norwich i došao na korak do titule

PREMIERSHIP
Objavljeno: 20.04.2014 / 19:31
LIVERPOOL - Liverpool je u 35. kolu Premierlige napravio veliki korak prema osvajanju naslova prvaka. Redsi su slavili u gostima kod Norwicha s 3:2.
Gerrard i društvo su utakmicu riješili u prvih deset minuta, kao i većinu ovosezonskih susreta. U četvrtoj minuti domaće navijače je šokirao Raheem Sterling odličnim udarcem s 20 metara, a šest minuta kasnije zabio je najbolji strijelac europskih liga Luis Suarez na sjajnu asistenciju Sterlinga.

Norwich je početkom drugog dijela bio bolja momčad, a rezultat dobre igre je pogodak Garyja Hoopera iz 54. minute. Međutim, Redsi su se brzo oporavili, te vratili dva gola prednosti preko najboljeg igrača utakmice Sterlinga koji je zabio poslije fantastičnog solo-prodora. Do kraja utakmice Norwich je uspio samo ublažiti poraz preko Roberta Snodgrassa.

Tagovi: Liverpool, Luis Suarez, Steven Gerrard
Zagrebačka burza: Indeksi nadoknadili jučerašnje gubitke
CLOSING BELL ZSE
ZAGREB - Na Zagrebačkoj burzi u utorak su indeksi ojačali 0,4 posto, i više nego nadoknadivši gubitke od prethodnoga dana, no i dalje uz mršav promet, jer nema važnijih poslovnih vijesti.
Europski indeksi rastu osmi dan zaredom
UZLET
FRANKFURT - Na europskim su burzama u utorak cijene dionica porasle osmi dan zaredom, što je njihov najduži pozitivni niz u više od dvije godine, jer ulagači vjeruju da će središnje banke i dalje voditi popustljivu monetarnu politiku.
Tehnička analiza: Kupovni signali za bitcoin i ether
KRIPTOVALUTE

NEW YORK - Tehnički analitičari smatraju da je nakon mjesec dana stagnacije došlo vrijeme za novi rast bitcoina i ethera.

Od danas ponovo vozom od Beograda do Bara
PUTOVANJA
BAR - Dnevni međunarodni brzi voz na relaciji Bar – Beograd – Bar počeće danas opet da saobraća, saopšteno je iz Željezničkog prevoza Crne Gore ŽPCG.
Hrvatska postaje prva COVID-safe destinacija, to donosi značajne koristi
TURISTIČKA SEZONA
BERLIN - S obzirom na to da ADAC ima 22 milijuna članova, jasno je kakve koristi nam to donosi, rekla je Brnjac nakon sastanka pojasnivši kako bi konkretiziranje suradnje uvelike pridonijelo vidljivosti Hrvatske i olakšavanju dolazaka njemačkim gostima u našu zemlju.