Pistonsi razbili Warriorse

Objavljeno: 17.01.2016 / 10:33
NEW YORK - Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović postigao je sedam koševa u porazu svojih Brooklyn Netsa kod Atlante, dok je Detroit iznenadio vodeći Golden State s 113-95.

Hawksi su na svom parketu slavili protiv Netsa s 114-86, a u teškom porazu Bogdanović je imao učinak od 7 poena za 21 minutu igre (šut 3-8, trice 0-3,) te 2 skoka i asist. Netsi su čak vodili sa sedam koševa razlike na poluvremenu, ali su se "raspali" u trećoj četvrtini i doživjeli težak poraz. Kod Atlante najbolji Paul Millsap (21), a kod Brooklyna je bolji od ostalih bio Taffeus Young (18).

Detroit Pistonsi su nanijeli Golden Stateu tek četvrti poraz u sezoni, a vrlo raspoložene domaćine predvodili su Reggie Jackson (20), Kentavious Caldwell-Pope (20) i Andre Drummond (14, 21 skok).

Detroit je imao šestoricu igrača s više od deset koševa, a Warriorsi samo trojicu, od kojih je najbolji bio Stephen Curry s 38 koševa.  Philadelphia je konačno uspjela doći do pete pobjede u sezoni porazivši s uvjerljivih 114-89 Portland. U najefikasnijoj utakmici večeri Boston je u gostima dobio Washington s 119-117 i to košem Jae Crowdera četiri sekunde prije kraja. Memphis je slavio protiv Knicksa sa 103-95 zahvaljujući čak 37 koševa Španjolca Marca Gasola.

Tagovi: Detroit Pistons, Golden State Warriors, Stephen Curry, Reggie Jackson, Bojan Bogdanović