GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Burger King se vraća u Sloveniju

Burger King se vraća u Sloveniju
POVRATAK
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 25.10.2024 / 09:20
Autor: SEE
LJUBLJANA - Američki lanac brze prehrane Burger King vraća se u Sloveniju, a vlasnik franšize bit će Marche, koji je u Sloveniji najpoznatiji po restoranima na autocestama, odnosno njegov vlasnik, francuska putnička i ugostiteljska grupacija Lagardere Travel Retail.

Obrt će otvoriti na odmorištu Lom 2 na obalnoj magistrali prema Kopru, gdje će poslovati zajedno s postojećim restoranom Marche.

Otvaranje restorana očekuje se u drugoj polovici decenbra, izvještava N1 Slovenija.

Lanac Burger King u Sloveniji je bio prisutan prije mnogo godina. Jedina poslovnica otvorena je u trgovačkom centru Citypark u Ljubljani, kojim upravlja Sportina grupa. U BTC-u su radili od 2011. do 2019. godine.

Burger King je globalni lanac restorana brze hrane sa sjedištem u okrugu Miami-Dade. Tvrtka je osnovana 1953. godine kao Insta-Burger King u Jacksonvilleu na Floridi.

Tagovi: #Burger King, #BRZA HRANA, #Lagardere Travel Retail
PROČITAJ I OVO
Grupa Telekom Slovenije u prvom tromjesečju ostvarila 18% veću dobit
RAST
Grupa Telekom Slovenije u prvom tromjesečju ostvarila 18% veću dobit
LJUBLJANA - Grupa Telekom Slovenije ostvarila je u prvom tromjesečju 171,7 milijuna eura prihoda od prodaje, što je dva posto više nego u usporedivom razdoblju prošle godine.
Impol lani povećao prihod, ali bilježi pad potražnje
RAST
Impol lani povećao prihod, ali bilježi pad potražnje
LJUBLJANA - Impol je prošle godine ostvario 923 milijuna eura prihoda, što je dobrih pet posto više nego godinu prije.
Novo Nordisk najavio odlazak glavnog izvršnog direktora
ODLAZAK
Novo Nordisk najavio odlazak glavnog izvršnog direktora
KOPENHAGEN - Novo Nordisk je u petak izjavio da izvršni direktor Lars Fruergaard Jørgensen odlazi s dužnosti dok proizvođač lijekova Wegovy nastoji oživjeti svoju posrnulu situaciju usred sve veće konkurencije.
Elan privremeno zaustavlja proizvodnju plovila zbog zaostataka u narudžbi
POTEZI
Elan privremeno zaustavlja proizvodnju plovila zbog zaostataka u narudžbi
BEGUNJE - Begunjski Elan obustavlja proizvodnju plovila. Razumije se da je riječ o privremenoj suspenziji, a o daljnjim koracima odlučit će se u Elanu nakon strateškog razmatranja, izvještava danas list Delo.
Petrokemija zatvara pogone i otpušta radnike
LOŠE VIJESTI
Petrokemija zatvara pogone i otpušta radnike
KUTINA - Sindikatima je Uprava kutinske tvrtke najavila otpuštanje 160 radnika i zatvaranje dva pogona.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE