GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Paris Hilton: Želim izgraditi sljedeći Disney

Paris Hilton: Želim izgraditi sljedeći Disney
AMBICIJE
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 18.04.2025 / 17:56
Autor: SEEbiz / CNBC
NEW YORK - Paris Hilton možda je najpoznatija kao ikona pop kulture, ali ona ima velike planove kako zacementirati svoje mjesto u svijetu biznisa i budućnosti zabave.

Među njezinim brojnim titulama - uključujući "The Simple Life" reality TV zvijezdu i najplaćeniju DJ-icu - Hilton je osnivačica i izvršna direktorica 11:11 Media, globalne zabavne tvrtke nove generacije koja obuhvaća albume, TV emisije, knjige i potrošačke proizvode.

"Želim izgraditi sljedeći Disney", rekla je 44-godišnji Hilton Juliji Boorstin iz CNBC-a na nedavnom samitu Changemakers 2025. u Los Angelesu.

"Način na koji Bob Iger vidi Disney je način na koji ja vidim svju tvrtku, gdje oni stvarno spajaju trgovinu i zajednicu i izgradili su cijeli ovaj ekosustav koji uključuje sve, od televizije preko videa, zvuka do proizvoda i metaverzuma."

Među njenim novijim projektima su linija za njegu kože, kuharska emisija na Netflixu, bis "The Simple Life" s Nicole Richie na Peacocku, nadolazeći podcast o istinitom zločinu, nova animirana emisija za djecu i nastavak pojavljivanja u reklamama za Sonic i Crocs.

“Samo radim stvari koje volim i za koje sam strastvena”, rekla je Hilton. "Ne želim da me stave u jednu kutiju."

Rekla je da ju je to što je bila "štreberica na tajnom zadatku" potaknulo da bude na čelu tehnologije, uključujući istraživanje metaverzuma i 2021. organiziranje vlastitog događaja "Pariški svijet" na Robloxu, te da je njezin ADHD "supermoć" za bavljenje njezinim brojnim interesima.

Hilton je pripisala zasluge svojoj obitelji što joj je usadila etiku marljivog rada, onu koja je potaknula njezinog pradjeda Conrada Hiltona da osnuje hotele Hilton, a njegovog sina Barrona da podigne carstvo do uspjeha.

“Posao je nešto što mi je stvarno u krvi”, rekla je. "Uvijek sam željela izgraditi nešto sama. Nisam htjela biti poznata kao unuka hotela Hilton. Htjela sam biti poznata kao Paris."

Hilton je nastavila govoriti o tome kako ju je navodno zlostavljanje koje je pretrpjela u internatu u Utahu kao tinejdžerica natjeralo da traži uspjeh.

Tagovi: #Paris Hilton, #Disney, #11:11 Media, #Bob Iger
PROČITAJ I OVO
Pošta Slovenije dodatno povećava svoju flotu električnih vozila
FLOTA
Pošta Slovenije dodatno povećava svoju flotu električnih vozila
LJUBLJANA - Pošta Slovenije je u svoju flotu uvrstila 30 električnih dostavnih vozila Citroen Berlingo.
Triglav povećao dobit u prvom kvartalu
RAST
Triglav povećao dobit u prvom kvartalu
LJUBLJANA - U prvom tromjesečju ukupni obujam poslovanja Triglav Grupe, koji uključuje sve zaračunate premije i ostale prihode, porastao je za 18 posto u odnosu na prethodnu godinu na 553,7 milijuna eura, a neto dobit porasla je za 26 posto na 46,1 milijun eura.
Bosch izdaje obveznicu vrijednu 4,5 milijardi eura
OBVEZNICE
Bosch izdaje obveznicu vrijednu 4,5 milijardi eura
BERLIN - Njemački dobavljač autodijelova Bosch objavio je kako planira izdati obveznicu vrijednu nekoliko milijardi eura kako bi prikupio kapital za ulaganja, inovacije i buduće akvizicije.
Cinkarna Celje s pet puta većom dobiti u prvom kvartalu
UZLET
Cinkarna Celje s pet puta većom dobiti u prvom kvartalu
CELJE - Cinkarna Celje je u prvom tromjesečju ove godine ostvarila prihode od 58 milijuna eura i neto dobit od 6,3 milijuna eura. To je povećalo godišnji prihod za 22 posto, a dobit za 392 posto.
Elan ima problema i s nardužbama skija
PROBLEMI
Elan ima problema i s nardužbama skija
BEGUNJE - Elan trenutno više ne proizvodi brodove, zaposlenicima u nautičkoj diviziji ponuđeni su poslovi u drugim divizijama grupe, ali prema našim informacijama, narudžbe skija također naglo opadaju.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE