GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Petar Bermanec postaje Country manager Leda za Hrvatsku

Petar Bermanec postaje Country manager Leda za Hrvatsku
KARIJERE
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 15.05.2025 / 21:57
Autor: SEEbiz
ZAGREB - Kompanija Ledo plus najavila je promjenu u vodstvu – od 1. lipnja 2025. godine Petar Bermanec, postaje Country manager za Hrvatsku. Na toj poziciji nasljeđuje Andyja Michauxa, koji će svoju funkciju obnašati do 31. svibnja, 2025. godine.

Andy Michaux pridružio se kompaniji Ledo plus 2021. godine te je tijekom svog mandata dao značajan doprinos kompaniji predanim vođenjem poslovanja u Hrvatskoj.

Petar Bermanec na novi položaj dolazi s mjesta direktora prodaje za Ledo plus na kojem od 2023. godine ostvaruje iznimne prodajne rezultate uz transformaciju prodajnog sektora i pokretanja novih kanala prodaje. Riječ je o menadžeru s više od dvadeset godina iskustva u FMCG sektoru, koji je svoju uspješnu karijeru prethodno gradio na vodećim prodajnim i menadžerskim pozicijama u renomiranim svjetskim kompanijama kao što su Heineken i Coca-Cola HBC.

„Zahvalan sam na ukazanom povjerenju. Nastavit ćemo snažno razvijati naše poslovanje fokusirajući se i dalje na potrebe naših kupaca i potrošača te na pružanje visokokvalitetnih proizvoda koji su prisutni u gotovo svakom domaćinstvu u zemlji, bilo da da se radi o sladoledu ili dijelu naše bogate ponude zamrznute hrane“, istaknuo je ovim povodom Petar Bermanec.

„Ledo plus je tržišni lider u regiji i inovativna kompanija s velikim potencijalom. Vjerujem da je Petar Bermanec, s njegovim dosadašnjim iskustvom i rezultatima, pravi izbor za daljnje jačanje naše pozicije i ostvarivanje novih uspjeha na hrvatskom tržištu“, izjavio je Ivan Babić, generalni direktor Adriatic klastera u Nomad Foodsu.

Podsjetimo, Ledo plus je od 2021. godine u vlasništvu Nomad Foodsa, vodeće europske kompanije za proizvodnju zamrznute hrane sa sjedištem u Ujedinjenom Kraljevstvu. Ledo plus u Hrvatskoj dio je Adriatic klastera Nomad Foodsa kojeg čine i Ledo Čitluk u Bosni i Hercegovini, Ledo Mađarska, Ledo Slovenija, Ledo Crna Gora, Ledo Shpk na Kosovu te Frikom u Srbiji i Sjevernoj Makedoniji.

Tagovi: #Petar Bermanec, #Ledo plus, #Ledo, #Andy Michaux, #Nomad Foods, #Heineken, #Coca-Cola
PROČITAJ I OVO
DP prijavio Kaufland zbog reklama za radnike iz Indije
PRIJAVA
DP prijavio Kaufland zbog reklama za radnike iz Indije
ZAGREB - Domovinski pokret je poslao priopćenje medijima u kojem navode da su Kaufland prijavili Državnom inspektoratu zbog plakata na hindskom jeziku u Zagrebu.
Većina domaćih poduzeća poznaje AI, ali je korištenje nedovoljno
AI
Većina domaćih poduzeća poznaje AI, ali je korištenje nedovoljno
ZAGREB - Većina poduzeća u Hrvatskoj upoznata je s umjetnom inteligencijom (AI), ali je još malo njih koristi, a da ne bi zaostajali za time u odnosu na svijet potrebno je više ulaganja i edukacije za razvoj vještina za njezinu primjenu, pokazalo je prvo nacionalno istraživanje o percepciji i primjeni AI u gospodarstvu.
Ersteovi mirovinci će dokapitalizirati Villu Dubrovnik
DOKAPITALIZACIJA
Ersteovi mirovinci će dokapitalizirati Villu Dubrovnik

DUBROVNIK - Villa Dubrovnik je najavila kako će Glavna skupština na sjednici 22. kolovoza odlučivati o povećanju temeljnog kapitala.
Glovo zabilježio veliki porast aktivnosti tijekom Thompsonova koncerta
RAST
Glovo zabilježio veliki porast aktivnosti tijekom Thompsonova koncerta
ZAGREB - Glovo, vodeća tehnološka platforma koja korisnicima omogućuje pristup raznim vrstama proizvoda i jela na zahtjev, objavila je podatke koji pokazuju značajan porast aktivnosti na platformi tijekom vikenda 5. i 6. srpnja, kada se u Zagrebu održao koncert Marka Perkovića Thompsona, koji je, prema navodima organizatora, okupio više od pola milijuna ljudi.
Atlantic Grupa poznati brend sendviča prodaje Marku Grossu
PRODAJA
Atlantic Grupa poznati brend sendviča prodaje Marku Grossu
ZAGREB - Atlantic Grupa je zaključila kupoprodajni ugovor prema kojemu Marko Gross preuzima Montanu Plus s brendom Montana, imovinom kompanije i svim zaposlenima, izvijestila je u utorak Atlantic Grupa.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE