Rezultat pretrage za pojam: PAOK
Član Uprave Dinama odlazi nakon što je omalovažavao sportskog direktora
NOVO VODSTVO
ZAGREB - Dok reprezentacija igra u Egiptu, hrvatski klubovi pripremaju se za nastavak prvenstva, odnosno ulazak u posljednju četvrtinu Supersport HNL-a.
Jedan od najboljih njemačkih sudaca sudit će derbi Hajduka i Dinama na Poljudu
DERBI
SPLIT - Hajduk i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu.
Igor Tudor je novi trener Lazija
RIM - Hrvatski trener Igor Tudor (45) novi je trener Lazija. Naslijedio je Maurizia Sarrija, koji je ovaj tjedan napustio rimski klub.
Lucescu nagradio igrače nakon slavlja protiv Dinama
NAGRADA
SOLUN - PAOK je u Solunu porazio Dinamo 5:1 i izborio prolaz u četvrtfinale Konferencijske lige, iako su Modri u Grčku stigli s prednošću od dva gola.
Katastrofa Dinama u Solunu
TEŽAK PORAZ
SOLUN - Dinamo se nije uspio plasirati u četvrtfinale Konferencijske lige. Prvak Hrvatske u Solunu je teško poražen od PAOK-a 5:1 i nije uspio obraniti velikih 2:0 iz prve utakmice u Zagrebu. Grci su zabili tri gola već u prvih 45 minuta. PAOK je poveo u 27. minuti golom Babe.
Zajec otkrio gdje će se igrati finale Konferencijske lige ako ga Dinamo izbori
OTKRIĆA
ZAGREB - Dinamov predsjednik Velimir Zajec za grčku televiziju ERT3 spomenuo je moguću promjenu domaćinstva finala Konferencijske lige u slučaju da se Dinamo ondje nađe.
Zajec: Grčka je moja druga domovina, ali vjerujem da moj Dinamo prolazi
PORUKE
SOLUN - Igrom sudbine Velimir Zajec u svoj predsjednički mandat na klupi Dinama kreće iz Grčke, zemlje u kojoj je četiri godine igrao za Panathinaikos i gdje je ostavio veliki trag
Lucescu: U težoj smo situaciji nego uoči utakmice u Zagrebu
PORUIKE
SOLUN - Premda PAOK ulazi u uzvratni susret osmine finala Konferencijske lige protiv Dinamo s dva gola zaostatka, trener grčkog sastava Razvan Lucescu vjeruje u prolaz.
Zajec povukao prve poteze u ulozi predsjednika Dinama
POTEZI
ZAGREB - Legendarni Velimir Zajec sinoć je u ulozi novog predsjednika Dinama proslavio uvjerljivu pobjedu protiv Slaven Belupa 5:2.
Lucescu: Dinamovci previše slave, ovo je tek prva utakmica
OCJENE
ZAGREB - Rumunjski trener Razvan Lucescu, na klupi solunskog PAOK-a, nije bio previše razočaran nakon poraza 0:2 kod Dinama u prvom dvoboju osmine finala Konferencijske lige.
Boysi objavili poziv za nedjelju: Obranimo Dinamo!
POZIVNICA
ZAGREB - U nedjelju se održava drugi krug izbornog procesa u Dinamu.
Jakirović: Čeka nas grotlo u uzvratu
UPOZORENJE
ZAGREB - Dinamo je pobijedio PAOK 2:0 na Maksimiru u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige. Oba pogotka za hrvatski klub zabio je Bruno Petković. Najprije je pogodio u 37, minuti, a zatim i u 71. Uzvratna utakmica igra se za tjedan dana u grčkom Solunu.
Sjajni Dinamo pobijedio PAOK
KONFERENCIJSKA LIGA
ZAGREB - Dinamo je na Maksimiru pobijedio PAOK 2:0 u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige. Dva pogotka bezopasnom grčkom sastavu zabio je Bruno Petković.
Jakirović seli na klupu standardnog napadača
SELIDBA
ZAGREB - Dinamov trener, Sergej Jakirović, za prvu utakmicu osmine finala Konferencijske lige protiv PAOK-a ne može računati na ozlijeđene Bulata i Ogiwaru.
PAOK dolazi u Maksimir bez najboljeg igrača Afričkog kupa nacija
HENDIKEP
SOLUN - PAOK je nastavio pobjednički niz i na gostovanju kod Lamije te je zahvaljujući remiju gradskog rivala Arisa protiv AEK-a preuzeo vodeću poziciju na ljestvici grčkog prvenstva.
Jakirović komentirao ždrijeb
REAKCIJE

ZAGREB - Dinamov trener Sergej Jakirović komentirao je ždrijeb osmine finala Konferencijske lige. Dinamo je izvukao grčki PAOK, trenutno drugoplasiranu momčad tamošnjeg prvenstva.

Dinamo na PAOK u osmini finala Konferencijske lige
ŽDRIJEB
ZAGREB - Danas je održan ždrijeb osmine finala Konferencijske lige, a Dinamo je izvukao grčki PAOK.
Dinamo danas ima veću šansu izvući ova tri kluba
ŽDRIJEB
ZAGREB - Danas od 13 sati u Nyonu je ždrijeb osmine finala Konferencijske lige. Mjesto u njemu izborio je Dinamo prolaskom Betisa s ukupnih 2:1.
Hoxha i Kaneko odveli Dinamo u osminu finala Konferencijske lige
USPJESI
ZAGREB - Dinamo je odigrao s Betisom 1:1 i s obzirom na to da je prije tjedan dana slavio u Sevilli 1:0, plasirao se u osminu finala Konferencijske lige.
Boto postaje sportski direktor Osijeka
VELIKO IME
OSIJEK - Točno sto dana od smjene prethodnog sportskog direktora, Osijek je imenovao osobu na jednu od ključnih funkcija u klubu.
Fatih Terim preuzima Panathinaikos
ATENA - Ugledni turski nogometni stručnjak Fatih Terim (70) karijeru će nastaviti na klupi Panathinaikosa, prenose grčki mediji.
Dinamo izvukao najtežeg mogućeg suparnika u Konferencijskoj ligi
ŽDRIJEB
ZAGREB - Dinamo će u nokaut-fazi Konferencijske lige igrati protiv španjolskog Betisa, najtežeg mogućeg suparnika. Prva utakmica igrat će se u Španjolskoj, a uzvrat na Maksimiru.
Ovo su Dinamovi mogući protivnici u nokaut-fazi Konferencijske lige
PRED ŽDRIJEB
ZAGREB - Dinamo je natjecanje u grupnoj fazi Konferencijske lige završio na drugom mjestu i u veljači će igrati u nokaut-fazi.
Koji su najtraženiji pojmovi u Hrvatskoj na tražilici Google u 2023. godini?