Rezultat pretrage za pojam: SOPIĆ
Sopić: Modrić je maestro
DIVLJENJE
RIJEKA - Nogometaši Rijeke u 34. kolu SuperSport HNL-a gostuju kod Varaždina (subota, 11. svibnja, 17 sati, MAXSport1, MAXtv). Utakmicu je najavio trener Rijeke Željko Sopić.
Sopić: Pobijedit ćemo Dinamo
OPTIMIZAM
RIJEKA - Rijeka i Dinamo na Rujevici u nedjelju od 19:30 igraju najvažniju utakmicu ove sezone u SuperSport HNL-u. Dinamo ulazi s prednošću od dva boda. Rijeka mora ići na pobjedu kako bi ga prestigla. Utakmicu je na konferenciji za medije najavio trener Rijeke Željko Sopić.
Sopić: I dalje imamo sve u svojim rukama
PORUKE
RIJEKA - Rijeka je u 32. kolu SuperSport HNL-a gostovala kod Lokomotive u Kranjčevićevoj i kiksala u borbi za naslov prvaka.
Sopić: Šaljem jedan lijepi apel Istri
APEL
RIJEKA - Rijeka je pobjedom protiv Hajduka 1:0 napravila velik korak prema drugoj tituli prvaka u svojoj povijesti.
Pašalić približio Rijeku tituli
DERBI
RIJEKA - Rijeka je u derbiju na Rujevici s 1:0 pobijedila Hajduk i na vrhu se odvojila od Dinama na pet bodova razlike. Strijelac je bio Marco Pašalić u 70. minuti.
Sopić komentirao dogovor s Dalićem i Jakirovićem
REAKCIJE
RIJEKA - Trener Rijeke Željko Sopić je prokomentirao i promjenu termina uzvratne utakmice Kupa u kojoj Rijeka 22. svibnja dočekuje Dinamo na Rujevici.
Sopić: Aberdeen? Tamo stalno pada kiša, loše mi je to za frizuru
U SVOM STILU
RIJEKA - Jučer je objavljena informacija da Aberdeen, kultni škotski klub u kojem se kao trener proslavio Alex Ferguson, želi Željka Sopića. Na to je reagirao trener lidera SuperSport HNL-a.
Škotski velikan zainteresiran za Sopića
INTERES
ZAGREB - Nakon što je prošle sezone čudesnim nizom spasio Goricu od ispadanja iz HNL-a, Željko Sopić doveo je Rijeku na vrh ljestvice.
Jeličić dobio otkaz u Gorici
VELIKA GORICA - Dinko Jeličić više nije trener Gorice. Klub je s njim raskinuo ugovor zbog katastrofalnih rezultata u drugom dijelu sezone.
Dinamo u derbiju pobijedio Rijeku
DERBI
ZAGREB - Dinamo je golom Frana Brodića s 11 metara u 95. minuti pobijedio Rijeku u derbiju 24. kola SuperSport HNL-a.
Rijeka dovodi veliko pojačanje
RIJEKA - Nakon što su se ove zime u SuperSport HNL vratila već neka zvučna imena koja su igrala u hrvatskom nogometu, a to su Laszlo Kleinheisler, Ante Ćorić, Eros Grezda, Jan Doležal, (op.a. istina, nisu još zaigrali za svoje nove klubove, poput Ivana Perišića i Josipa Brekala), ovog ponedjeljka ili najkasnije do utorka, sprema se još jedan zvučni povratak.
Karoglan: Čini se da se Livaja ozbiljno ozlijedio
UTUČEN
SPLIT - Rijeka je pobijedila Hajduk 2:1 u utakmici 20. kola SuperSport HNL-a. Hajduk je poveo u 15. minuti golom Rokasa Pukštasa, a Rijeka je u drugom poluvremenu preokrenula sjajnim golovima Jorgea Obregona i Lindona Selahija. Rijeka je prva na ljestvici s 41 bodom, a isto toliko ima i drugoplasirani Hajduk.
Rijeka pobijedila u jadranskom derbiju i zasjela na vrh
DERBI
SPLIT - Hajduk je u ludom derbiju 20. kola SuperSport HNL-a pobijedila Hajduk 2:1 iako je na poluvremenu gubila 1:0.
Sopić priznao: Oslabljeni na Poljud
OTKRIĆA
RIJEKA - Pred nogometašima Rijeke je Jadranski derbi protiv Hajduka koji je na rasporedu u nedjelju . Uoči okršaja na Poljudu svoja razmišljanja podijelio je trener Rijeke Željko Sopić
Brekalo uvrijeđen, Dinamo ga ne želi
EPILOG
ZAGREB - Dinamo je odustao od transfera Josipa Brekala i to se dogodilo u srijedu kad je posao trebao biti zaključen.
Čuvari formule zapaženi na filmskom festivalu u Palm Springsu
FESTIVALI
BEOGRAD - Film Dragana Bjelogrlića „Čuvari formule“ prikazan je ovog vikenda na Međunarodnom filmskom festivalu u Palm Springsu u SAD, koji predstavlja „odskočnu dasku“ za filmove koji pretenduju za najprestižniju filmsku nagradu Oskar.
Mišković: Selahi me dvaput izigrao
OTKRIĆA
RIJEKA - Šredsjednik Rijeke Damir Mišković u HRT-ovoj radijskoj emisiji Pod stijenama Kantride govorio je o Lindonu Selahiju (24).
Sopić o Selahiju: Agent je rekao da neće potpisati
PORUKE
RIJEKA - Trener Rijeke Željko Sopić gostovao je u HRT-ovoj radijskoj emisiji Pod stijenama Kantride, i to nakon što je njegova momčad iznenađujuće izgubila od Slaven Belupa (2:4) na Rujevici u 18. kolu SuperSport HNL-a. Rijeka je pala na treće mjesto s 32 boda, jednim manje od drugog Dinama koji ima utakmicu manje. Vodeći je Hajduk s 40 bodova.
Selahi izbačen iz momčadi Rijeke
NA TRIBINAMA
RIJEKA - Nogometaši Rijeke u nedjelju će igrati prvenstvenu utakmicu sa Slaven Belupom. Uz nekolicinu ozlijeđenih igrača, na njoj neće nastupiti ni Lindon Selahi, odlučio je trener momčadi Željko Sopić.
Dinamo želi Labrovića, ali...
ŽELJE
ZAGREB - Ususret derbiju Rijeke i Dinama provjerili smo navode trenera Sopića, odnosno, vrijednosti i papirnatu kvalitetu dvije momčadi u kojima je zagrebačka daleko bolja, no bez obzira na to Rijeka ima samo jedan cilj – osvojiti tri boda.
Rijeka i Dinamo podijelili bodove u derbiju
DERBI
ZAGREB - Rijeka i Dinamo su u ludom derbiju 15. kola SuperSport HNL-a odigrali 2:2 na Rujevici. Dinamo je poveo u 41. minuti golom Darija Špikića da bi se Rijeka vratila preko Lindona Selahija u 53. minuti.
Jakirović: Tko je realan i kuži nogomet, vidi u čemu je problem
PRIJE RIJEKW
ZAGREB - Dinamo u nedjelju od 19 sati na Rujevici gostuje kod Rijeke u velikom derbiju 15. kola SuperSport HNL-a.
Vedriš i Gregurić žele razlaz Barišića i Vlatke Peras
MANEVAR
ZAGREB - Zbog rezultatske krize Dinama Mirko Barišić traži žrtveno janje, misli da bi Vlatka Peras trebala dati ostavku, a Mladen Vedriš i Franjo Gregurić žele iskoristiti njihov sukob za preuzimanje vodstva kluba.
Sopić: Ovako mi je teško bilo samo kad su mi roditelji umrli
PORUKE
RIJEJA - RijekaA ove sezone neće igrati Konferencijsku ligu. Izbacio ju je Lille u play-offu, remijem 1:1 nakon produžetaka na Rujevici. Gol je za Rijeku zabio Ivan Smolčić, a za Lille Jonathan David. Regularni dio završio je 1:0 za Rijeku, a Lille je izjednačio u drugom produžetku. Evo što je nakon utakmice rekao Rijekin trener Željko Sopić.