Atalanta šokirala Liverpool na Anfieldu, Pašalić zabio

EUROPSKA LIGA
Objavljeno: 12.04.2024 / 07:37
LIVERPOOL - Atalanta je u povoj utakmici četvrtfinala Europa lige iznenadila Liverpool na Anfieldu i pobijedila s ogromnih 3:0. Uzvrat je za tjedan dana u Bergamu.

Prva dva pogotka zabio je Gianluca Scamacca, dok je treći zabio hrvatski reprezentativac Mario Pašalić. Liverpool je imao više udaraca od Atalante i puno veći posjed lopte, no talijanska je momčad stvarala bolje šanse.

Scamacca je igrač utakmice. Zabio je najprije u 38. minuti pa onda i u 60. Mario Pašalić promašio je veliku šansu na samom početku utakmice, kad mu je udarac s pet metara refleksno obranio Caoimhin Kelleher. No ništa nije mogao golman Liverpoola u 83. minuti, kad je Pašalić naletio iz drugog plana na jednu odbijenu loptu i poslao je neometan u mrežu.

Tagovi: atalanta, liverpool, pašalić, Scamacca
Stuttgart doveo Chabota iz Kölna
STUTTGART - Viceprvak Bundeslige VfB Stuttgart potvrdio je u subotu ugovor sa srednjim braničem Jeffom Chabotom iz Kölna koji je otpao.
Manchester United srušio City i osvojio FA Cup
FINALE
LONDON - Nogometaši Manchester Uniteda osvojili su FA Cup nakon što su u finalu na Wembleyju pobijedili Manchester City rezultatom 2:1.
Rakitić postaje pomoćni trener Barcelone?
NOVI ANGAŽMAN
BARCELONA - Ivan Rakitić mogao bi se vratiti u Barcelonu u ulozi pomoćnog trenera prve momčadi.
Bayern odbio Dinamo
ODBIJENICA
ZAGREB - Gabriel Vidović u Rijeci je u srijedu odigrao zadnje minute za Dinamo po aktualnom ugovoru, u nedjelju nema pravo nastupa s Rudešom zbog tri žuta kartona.
Dončićeva utakmica za pamćenje: Upisao triple double i pogodio tricu za pobjedu Mavsa
DALLAS - U drugoj utakmici finala Zapadne konferencije Dallas Mavericksi su na gostujućem terenu pobijedili Minnesotu sa 109:108 i tako poveli 2:0 u seriji.