Atletico na Bayern, PSG protiv Manchester Uniteda

Objavljeno: 13.12.2021 / 12:46
NYON - U Nyonu je održan žrijeb parova osmine finala Lige prvaka, a svakako su jedan od atraktivnijih parova Manchester United - PSG ili Atletico Madrid - Bayern München.

Prije početka ždrijeba bilo je poznato kako ulogu nositelja imaju Ajax, Bayern, Liverpool, Real Madrid, Manchester City, Juventus, Manchester United i Lilla, a nenositelji su PSG, Inter, Atletico Madrid, Sporting, Salzburg, Chelsea, Villarreal i Benfica.

Ždrijeb je tako spojio engleski Manchester United i francuski PSG što znači da ćemo već u osmini finala Lige prvaka gledati spektakl i okršaj dva ponajbolja igrača svijeta svih vremena, a to su naravno Cristiano Ronaldo i Lionel Messi.

Strahovao je zbog cjepiva, zarazio se u studenome, a zbog korone će izostati s travnjaka sve do siječnja. Nakon svega javnosti je poslao iskrenu poruku

Manchester United - PSG

Prve utakmice osmine finala Lige prvaka igraju se 15. i 16, te 22. i 23. veljače, a uzvratne utakmice su na rasporedu 8. i 9. odnosno 15. i 16. ožujka sljedeće godine.

Tagovi: Atletico Madrid, Bayern, Paris SG, Manchester United
Nakon poraza Feyenoorda policija u Rotterdamu uhitila 72 ljudi
UHIĆENJA
ROTTERDAM - Noćas su u Rotterdamu izbili izgredi nakon nakon što je Feyenoord u Tirani izgubio finale Konferencijske lige od Rome sa 0-1. Brojni navijači su utakmicu pratili na stadionu De Kuip, a policija je objavila da je uhitila 72 ljudi u Rotterdamu.
Predstavljen zrakoplov posvećen Diegu Maradoni
PRIZNANJA
BUENOS AIRES - Zrakoplov posvećen argentinskoj nogometnoj legendi Diegu Maradoni predstavljen je u srijedu uoči putovanja koje će završiti na Svjetskom prvenstvu u Kataru krajem ove godine.
Četiri premierligaša žele Oršića
ŽELJE
ZAGREB - Da Burnley ove sezone nije ispao iz Premiershipa, ovog ljeta bi Mislav Oršić sigurno preselio na Otok. U taj isti Burnley. Takve informacije stigle su nam iz vrlo povjerljivih izvora.
Boston na korak do velikog finala
BOSTON -  U noći s petka na subotu imat će šansu izboriti plasman u 22. veliko finale i stići do 18. naslova, čime bi se odvojili na vječnoj ljestvici od Los Angeles Lakersa.
Roma osvojila premijerno izdanje Konferencijske lige, Mourinho se upisao u povijest
TRIJUMF
TIRANA - Nogometaši Rome postali su prvi pobjednici Konferencijske lige nakon što su finalnom susretu u Tirani pobijedili Feyenoord sa 1-0.