Briljantni Steph Curry pogđao nemoguće

Objavljeno: 03.01.2024 / 08:45
OAKLAND - U noći s utorka na srijedu na NBA parketima odigrano je šest utakmica, a pravi spektakl priredio je Steph Curry u pobjedi svojih Golden State Warriorsa nad Orlando Magicom rezultatom 121:115.

Steph Curry je blistao i po tko zna koji put u karijeri pogađao "nemoguće" šuteve za tri poena. Curry je postigao 36 poena i dodao šest asistencija te dva skoka.

Hit ubačaj, koji se tokom cijelog jutra dijeli na društvenim mrežama, je trojka uz faul tri sekunde prije kraja druge četvrtine. Curry je pod kontaktom iz gotovo nemoguće pozicije pogodio trojku pod faulom za preokret Golden Statea.

U nastavku je njegov tim rutinski odradio posao i slavio važnu pobjedu protiv Magica.
Najveću senzaciju priredili su Charlotte Hornetsi koji su savladali Sacramento Kingse rezultatom 111:104 u meču u kojem im je rijetko ko davao šanse.

Iznenađenje je priredila i Oklahoma savladavši Boston na svom parketu, dok su lagane pobjede upisali New Orleans i Philadelphia. U nastavku pogledajte sve rezultate iz noći koja je iza nas.

Sky: Bayern se raspituje o Lopeteguijevoj dostupnosti
MÜNCHEN - Bayern München obratio se Julenu Lopeteguiju u svojoj dugotrajnoj potrazi za novim trenerom, izvijestila je u subotu njemačka televizija Sky.
Jakirović: Želja moje majke bila je da vodim Dinamo protiv Rijeke
ZAGREB - Samo četiri dana uoči nedjeljnog (19.30 sati, MAXSport1, MAXtv) derbija s Rijekom Dinamov je trener Sergej Jakirović doživio obiteljsku tragediju, u srijedu mu je u 68. godini preminula majka Jelena. No, Jakirović će bez obzira na sve voditi momčad.
Preminuo Vatromir Srhoj, bivši izbornik i legenda hrvatskog rukometa
IN MEMORIAM
SPLIT - Tužna vijest pogodila je sportsku, a posebno rukometnu javnost, u 76. godini života preminuo je Vatromir Srhoj.
Futsal Dinamo u dramatičnoj utakmici, tek nakon produžetka dobio Olmissum
FINALE
ZAGREB - U prvoj utakmici finala SuperSport 1. HMNL-a Futsal Dinamo je nakon produžetaka 6:4 svladao omiški Olmissum.
Dončić i Irving odveli Dallas preko Clippersa u drugi krug NBA play-offa
DALLAS - Košarkaši Dallas Mavericksa su se plasirali u drugi krug NBA play-offa savladavši Los Angeles Clipperse rezultatom 4-2 u seriji.