Dinamo najvjerojatnije protiv momčadi koju vodi Goce Sedloski

Objavljeno: 06.07.2022 / 07:34
SKOPJE - Nogometaši Škupija bili su uvjerljivi u prvom susretu prvog pretkola Lige prvaka te su na domaćem terenu, s 3-0, svladali Lincoln Red Imps, predstavnika Gibraltara.

Podsjetimo kako će pobjednik ovog susreta u drugom pretkolu Lige prvaka igrati protiv hrvatskog prvaka, zagrebačkog Dinama.

U 11. minuti Škupi je poveo golom Senegalca Danfe, dok je u 28. na 2-0 povećao Nigerijac Adetunji. U 62. minuti je domaći sastav zabio i treći gol, odnosno, autogol je potpisao Wiseman.

U drugom pretkolu Dinamo će prvo 19. srpnja biti domaćin pobjedniku ovog susreta, dok se uzvrat igra tjedan dana kasnije.

Liga prvaka, 1. pretkolo (prve utakmice):

Pjunik (Arm) - Cluj (Rum) 0-0

Malmoe (Šve) - Vikingur Reykjavik (Isl) 3-2 (Olsson 16, Toivonen 42, Birmančević 84 / Ingason 38, Gudjonsson 90+3)

Ludogorec (Bug) - Sutjeska Nikšić (CG) 2-0 (Santana 74, Tisssera 90+1)

Balkani (Kos) - Žalgiris (Lit) 1-1 (Gripshi 15 / Buff 25)

The New Saints (Wal) - Linfield (SjIr) 1-0 (Brobbel 57)

Lech Poznan (Polj) - Qarabag (Aze) 1-0 (Ishak 41)

Shamrock Rovers (Irs) - Hibernians (Mal) 3-0 (Finn 25, Watts 40, Gaffney 78)

Škupi (SjM) - Lincoln Red Imps (Gib) 3-0 (Danfa 11, Adetunji 28, Wiseman 62-ag)

Tagovi: Dinamo, Škupi, goce Sedloski
Navijači Bayerna pokrenuli peticiju sa zahtjevom da Tuchel ostane trener
PETICIJA
MUNCHEN - Navijači minhenskog Bayerna pokrenuli su peticiju tražeći od šefova kluba da zadrže Thomasa Tuchela na mjestu trenera i sljedeće sezone.
Olmo sve bliže povratku u matični klub
LEIPZIG - Dani Olmo bi u ljetnom prijelaznom roku mogao napraviti transfer karijere.
Ten Hag suočen sa smanjenjem plaće
MANCHESTER - Trener Manchester Uniteda Erik Ten Hag suočava se sa smanjenjem plaće ukoliko 'preživi' na Old Traffordu.
Jokić predvodio Denver za 3-0 protiv Lakersa
LOS ANGELES - Nikola Jokić predvodio je aktualne NBA prvake Denver Nuggetse do pobjede kod LA Lakersa 112:105 za vodstvo 3:0 u seriji u prvom krugu play-offa na Zapadu. Jokićevi Nuggetsi tako su postali prva momčad koja je LeBronu nanijela 11 poraza zaredom.