Đoković: Zviždite mi, ali ću uzvratiti

PORUKE
Objavljeno: 12.04.2024 / 13:57
MONTE CARLO - Novak Đoković je u četvrtak u osmini finala ATP turnira u Monte Carlu savladao talijanskog predstavnika Lorenza Musettija koji ga je lani u istoj fazi zaustavio.

Tom pobjedom Đoković je postao drugi najstariji četvrtfinalist Monte Carla u povijesti, ali to nije bila najveća tema dana. Najviše se pričalo o Đokovićevoj svađi s publikom u prvom setu.

Kod rezultata 4:3 za Musettija u prvom setu Srbin se nije složio s odlukom te je ušao u raspravu sa sucem. Na to je publika počela zviždati što je nagnalo Đokovića da krene s imitacijom dirigiranja. Zviždanje se pojačalo, ali se i Đoković probudio. Vratio je break zaostatka već u tom gemu te je do kraja meča došao do pobjede od 7:5 6:3.

Na press konferenciji nakon meča komentirao je situaciju s publikom gdje je naglasio kako nije planirao isprovocirati gledatelje, već da je reagirao zbog nepravednog zviždanja.

- U redu, zviždite mi i igrat ću bolje. Nije to mentalitet koji imam, ali ako ljudi reagiraju na način na koji mislim da ne zaslužujem, uzvratit ću natrag - rekao je Đoković nakon meča.

Đoković danas (petak) u Monte Carlu igra meč četvrtfinala protiv Australca Alexa de Minaura u kojem će tražiti put do povijesti. Prvi tenisač svijeta će u slučaju pobjede postati najstariji igrač ikad u polufinalu monegaškog Mastersa.

Tagovi: đoković, monaco, musetti
Modrić će zatražiti sastanak s Florentinom Perezom
PREDOMISLIO SE
MADRID - Nakon što s Realom odigra utakmice polufinala Lige prvaka protiv Bayerna, Luka Modrić (39) će zatražiti sastanak s Florentinom Perezom kako bi mu rekao da želi još jednu sezonu ostati u Realu.
Bojan Bogdanović ne može izbjeći operaciju
OZLJEDA
NEW YORK - Propustio je početak sezone zbog problema s listom noge, a sad je doznao da ga čeka operacija.
Evo koji će europski sudac suditi derbi između Rijeke i Dinama
SUDAC
RIJEKA - U derbiju 33. kola SuperSport HNL-a na Rujevici u nedjelju od 19:30 sastaju se Rijeka i Dinamo. Ogroman je ulog jer bi izravni dvoboj dva vodeća kluba lige mogao odlučiti o prvaku.
Majer u drugom planu, razmišlja o transferu
WOLFSBURG - Lovro Majer drugu utakmicu zaredom nije odigrao ni minutu za Wolfsburg, koji je u subotu svladao Freiburg 2:1 u gostima u 31. kolu Bundeslige.
Murray završio sezonu Lakersa košem četiri sekunde prije kraja
DENVER - Denver Nuggetsi dokrajčili su LA Lakerse u petoj utakmici prvoga kruga i izborili plasman u polufinale Zapada.