Eriksen se srušio, utakmica je prekinuta

NEVJEROJATNO
Objavljeno: 12.06.2021 / 19:00
KOPENHAGEN - Najbolji danski nogometaš Christian Eriksen se srušio, liječnici ga oživljavaju. Utakmica je prekinuta.

Već nekoliko minuta liječnici pokušavaju reanimirati Eriksena. Danski nogometaši su okružili Eriksena okrenuti leđima kako se ove grozne scene ne bi vidjele, ali jasno je da situacija nikako nije dobra. Možemo se samo nadati najboljem.

Liječnici se bore za Eriksenov život, a nakon desetka minuta reanimacije odveden je s terena.

Tagovi: Christian Eriksen, Danska
Olmo sve bliže povratku u matični klub
LEIPZIG - Dani Olmo bi u ljetnom prijelaznom roku mogao napraviti transfer karijere.
Ten Hag suočen sa smanjenjem plaće
MANCHESTER - Trener Manchester Uniteda Erik Ten Hag suočava se sa smanjenjem plaće ukoliko 'preživi' na Old Traffordu.
Jokić predvodio Denver za 3-0 protiv Lakersa
LOS ANGELES - Nikola Jokić predvodio je aktualne NBA prvake Denver Nuggetse do pobjede kod LA Lakersa 112:105 za vodstvo 3:0 u seriji u prvom krugu play-offa na Zapadu. Jokićevi Nuggetsi tako su postali prva momčad koja je LeBronu nanijela 11 poraza zaredom.