Igrač Nexea oborio delegata, utakmica prekinuta

INCIDENTI
Objavljeno: 07.04.2024 / 22:10
NAŠICE - Derbi rukometne Premijer lige za prvaka u 5. kolu između Nexea i Zagreba, koji se igrao u Našicama, prekinut je pred kraja prvog poluvremena zbog nesvakidašnjeg incidenta.

U trenutku prekida rezultat je bio 16:9 za RK Zagreb, aktualnog hrvatskog prvaka. Treba reći kako je do prekida došlo nakon što se na pod srušio delegat utakmice Anto Josić. Ukratko, u sekundi je nastao totalni kaos na derbiju...

Kako se moglo vidjeti njega je u prolazu ramenom, dok je stajao uz teren i razgovarao s igračima i trenerima sedam sekundi prije kraja prvog poluvremena , u leđa udario igrač Nexea Marko Bezjak.

Naime, u tom trenutku dosuđen je sedmerac za domaće nakon kojeg je došlo do gužve oko zapisničkog stola, a delegat Josić se našao na terenu i tad je došlo do incidenta. U prvi tren se činilo da se radi o bezazlenom sudaru...

Odmah su uskočili liječnici te su Josića odveli u svlačionicu kako bi mu pružili pomoć. Ubrzo nakon toga stigla je službena obavijest kako je utakmica prekinuta.

Prema pravilima se očekuje kako će utakmica vrlo vjerojatno biti registriran pobjedom gostiju.

Do prekida najbolji igrač na terenu bio je Zagrebov veteran Timur Dibirov sa sedam golova.

Na ljestvici uoči ovog dvoboja Zagreb je vodeći s osam bodova koliko imaju i druge Sesvete, dok je Nexe treće sa šest bodova.

Tagovi: nexe, zagreb, josić, bezjak, vujović
Preminuo Vatromir Srhoj, bivši izbornik i legenda hrvatskog rukometa
IN MEMORIAM
SPLIT - Tužna vijest pogodila je sportsku, a posebno rukometnu javnost, u 76. godini života preminuo je Vatromir Srhoj.
Futsal Dinamo u dramatičnoj utakmici, tek nakon produžetka dobio Olmissum
FINALE
ZAGREB - U prvoj utakmici finala SuperSport 1. HMNL-a Futsal Dinamo je nakon produžetaka 6:4 svladao omiški Olmissum.
Dončić i Irving odveli Dallas preko Clippersa u drugi krug NBA play-offa
DALLAS - Košarkaši Dallas Mavericksa su se plasirali u drugi krug NBA play-offa savladavši Los Angeles Clipperse rezultatom 4-2 u seriji.