LeBron briljirao, Portland poražen od Lakersa na nevjerojatan način

Objavljeno: 23.01.2023 / 07:25

PORTLAND - Košarkaši Portlanda su doživjeli 25. poraz ove sezone u 46. utakmici i to kod kuće od LA Lakersa rezultatom 121:112.

Portland je na nevjerojatan način prokockao dobijenu utakmicu. Blazersi su vodili s 25 razlike na poluvremenu, no u drugom je na parketu LeBron James ubacio u brzinu više i donio veliki preokret i pobjedu svojoj ekipi.

Jusuf Nurkić je odigrao najlošiju utakmicu sezone, te je susret završio sa 2 poena i 3 skoka, a odigrao je samo 16 minuta zbog problema s ličnim greškama.

Na drugoj strani sjajni LeBron je ubacio 37 poena uz 11 skokova, te ga sada od Kareema Abdul-Jabbara na prvom mjestu liste strijelaca dijele samo 233 poena.

Tagovi: Portland Trailblazers, Jusuf Nurkić, LeBron James
Modrić je postao najtrofejniji nogometaš u povijesti Real Madrida
ZA POVIJEST
BARCELONA - Barcelona je u ludoj utakmici 34. kola La Lige izgubila u gostima od Girone 4:2 i tako omogućila Real Madridu da i teoretski osigura 36. naslov prvaka Španjolske.
Georg Koch ima rak u terminalnoj fazi
LOŠE VIJESTI
BERLIN - Bivši golman Dinama Georg Koch je u intervjuu za njemački Bild otkrio da ima rak u terminalnoj fazi i da su mu liječnici rekli da će uskoro umrijeti.
Sky: Bayern se raspituje o Lopeteguijevoj dostupnosti
MÜNCHEN - Bayern München obratio se Julenu Lopeteguiju u svojoj dugotrajnoj potrazi za novim trenerom, izvijestila je u subotu njemačka televizija Sky.
Jakirović: Želja moje majke bila je da vodim Dinamo protiv Rijeke
ZAGREB - Samo četiri dana uoči nedjeljnog (19.30 sati, MAXSport1, MAXtv) derbija s Rijekom Dinamov je trener Sergej Jakirović doživio obiteljsku tragediju, u srijedu mu je u 68. godini preminula majka Jelena. No, Jakirović će bez obzira na sve voditi momčad.