Matuidi u Interu iz Miamija

ODLAZAK U SAD
Objavljeno: 13.08.2020 / 22:22
MIAMI - Francuski reprezentativni veznjak Blaise Matuidi (33) napustio je Juventus i karijeru će nastaviti u američkom Interu iz Miamija, čiji je suvlasnik David Beckham.

"Ovo je veliki izazov za mene i nadam se da ćemo osvojiti puno trofeja", kazao je Matuidi, koji je s Francuskom osvojio naslov svjetskih prvaka prije dvije godine u Rusiji.

Matuidi je karijeru počeo Troyesu, a nakon toga je igrao za Saint-Étienne, pa Paris Saint-Germain, a posljednje tri sezone proveo je u Juventusu.

Tagovi: Blaise Matuidi, Inter Miami, Juventus, David Beckham
Ćiro ima samo jednu želju u vezi mogućeg ogleda Dinama i Zvezde
ŽELJE
ZAGREB - U razgovoru za srpski Žurnal 86-godišnji Miroslav Ćiro Blažević, koji prati sva nogometna zbivanja, bio je vrlo oprezan uoči utakmice koja bi se mogla dogoditi za ulazak u Ligu prvaka između Dinama i Crvene zvezde.
Više desetina poljskih navijača protjerano iz Hrvatske
EPILOG
ZAGREB - Najmanje jedna osoba teško je tjelesno ozlijeđena u masovnim sukobima navijača Dinama i poljske Legije koji su se dogodili sinoć na području zagrebačke Dubrave.
Grčka razbila Crnu Goru, čeka Hrvatsku ili Mađarsku
VATERPOLO
TOKIO - Grčka muška vaterpolska reprezentacija plasirala se u polufinale olimpijskog turnira u Tokiju uvjerljivom 10-4 (1-0, 2-1, 3-1, 4-2) pobjedom protiv Crne Gore.
McLoughlin do zlata na 400m prepone s novim svjetskim rekordom
ZLATO
TOKIO - Sjajna mlada američka trkačica, 21-godišnja Sydney McLaughlin osvojila je naslov olimpijske pobjednice na 400 metara s preponama, a u finalu u Tokiju postavila je novi svjetski rekord od 51.46 sekundi.