Navijači nakon pobjede Trabzonspora traže ostavku Bjelice

OGORČENI
Objavljeno: 30.09.2023 / 19:29
Autor: SEEbiz / index.hr
REABZON - Nenad Bjelica s Trabzonsporom je u sedmom kolu turskog prvenstva pobijedio Pendikspor 2:1. Pogotke su postigli Paul Onuachu u trećoj te Anastasios Bakasetas u 27. minuti, dok je za goste u 36. minuti pogodio bivši igrač Dinama i Lokomotive Endri Cekici. Bjeličina momčad sada je na učinku od četiri pobjede i tri poraza.

Ipak, unatoč pobjedi nad Pendiksporom, navijači su ogorčeni. Pendikspor je imao veći posjed lopte, više udaraca u okvir gola te je bio opasnija momčad. Trabzonsporovi navijači za to su pronašli krivca u Nenadu Bjelici, a klupske društvene mreže preplavili su komentarima kojima traže odlazak hrvatskog stratega.

Navijači ogorčeni. Traže ostavku Bjelice
Neki od komentara koji su prikupili najviše reakcija na Facebooku i Twitteru glase ovako:
"Kakav sramotan nogomet!"
"Čestitam svakom od 19 tisuća navijača koji su došli na stadion i 90 minuta gledali ovakav nogomet."
"Kakva sramota, otjerajte ovog trenera!"
"Plaćamo li ovom čovjeku 1.6 milijuna eura da igra ovakav nogomet? Odlazi, dosta je! Bjelica, podnesi ostavku!"
"Ako ne možemo držati loptu protiv najlošijih ekipa lige, to znači da imamo problem. Ne mogu vjerovati da smo jedva pobijedili u ovoj utakmici."

Podsjetimo, Bjelica je Trabzonspor preuzeo u travnju ove godine. Dodajmo da je za njegovu momčad danas do 68. minute igrao Filip Benković, dok je Tonio Teklić ostao na klupi. Kod Pendikspora je cijelu utakmicu odigrao Josip Vuković.

Tagovi: Nenad Bjelica, Trabzonspor
Joselu junak Madrida, Real u finalu Lige prvaka
MADRID - Real je još jednom pokazao karakter i u samo dvije minute preokrenuo utakmicu protiv Bayerna u polufinalu Lige prvaka. Nije se predavao i preko Joselua u 88. i 90'+1 zabio dva gola koja su ga odvela u finale, a koje je na rasporedu 1. lipnja u Londonu.
Dinamo će dobiti revolving kredit, a i novog sponzora
FINANCIRANJE
ZAGREB - U Dinamu će se danas održati redovna sjednica Izvršnog odbora na kojoj će se raspravljati o tekućim pitanjima, a novooformljeni brojni odbori kluba dat će izvještaje o djelatnostima za koje su nadležni.
Rudy Gobert četvrti put najbolji obrambeni igrač NBA lige
PRIZNANJA
NEW YORK - Igrač Minnesota Timberwolvesa time se izjednačio s dosadašnjim rekorderima Dikembeom Mutombom i Benom Wallaceom na vrhu ljestvice igrača s najvećim brojem nagrada u toj kategoriji.
Dalić dobio bogatu ponudu iz Katara
PONUDA
ZAGREB - Zlatko Dalić će uskoro povesti reprezentaciju Hrvatske na svoje drugo Europsko prvenstvo.
Dinamo želi hrvatskog napadača iz Bundeslige
ZAGREB - Bruno Petković je po pojedinim medijskim napisima na izlaznim vratima Maksimira, iako se navijači i dalje nadaju preokretu te da će jedan od kapetana i lidera ostati u modrom klubu, ali Dinamo ne gubi vrijeme i traži drugog napadača.