Novi triple-double Nikole Jokića, Utah pregazio Toronto

Objavljeno: 13.01.2024 / 09:01
NEW YORK - Hrvatski košarkaš Dario Šarić proveo je na parketu 28 minuta i 10 sekundi u gostujućem slavlju Golden State Warriorsa protiv Chicago Bullsa.

Odigrao je Šarić solidnu utakmicu s 12 poena, sedam skokova i šest asistencija. Goste je predvodio Klay Thompson s 30 poena, Steph Curry dodao je 27, dok Bullsima nije pomoglo 39 poena Demara DeRozana.

Ivica Zubac dao je svoj doprinos pobjedi LA Clippersa na gostovanju u Memphisu sa šest poena i 11 skokova u nepune 22 minute igre. Za domaće je nezaustavljiv bio Paul George koji je ubacio 37 poena.

U pobjedi Philadelphije protiv Sacramenta u domaćim redovima istaknuo se Tobias Harris s 37 poena, sedam skokova i tri asistencije.

Utah je sa 145:113 pregazio Toronto, a u domaćoj momčadi svoj je mali doprinos uvjerljivom slavlju dao i Luka Šamanić s četiri poena i jednim skokom u pet i pol minuta igre.

Posljednju utakmicu večeri odigrali su Denver i New Orleans, a domaće je navijače opet uveseljavao maestralni Srbin Nikola Jokić koji je u 32 minute na parketu ostvario novi triple-double; 27 poena, 10 skokova i 14 asistencija.

Tagovi: JOKIĆ, ŠARIĆ, DENVER, NUGGETS, UTAH
Sky: Bayern se raspituje o Lopeteguijevoj dostupnosti
MÜNCHEN - Bayern München obratio se Julenu Lopeteguiju u svojoj dugotrajnoj potrazi za novim trenerom, izvijestila je u subotu njemačka televizija Sky.
Jakirović: Želja moje majke bila je da vodim Dinamo protiv Rijeke
ZAGREB - Samo četiri dana uoči nedjeljnog (19.30 sati, MAXSport1, MAXtv) derbija s Rijekom Dinamov je trener Sergej Jakirović doživio obiteljsku tragediju, u srijedu mu je u 68. godini preminula majka Jelena. No, Jakirović će bez obzira na sve voditi momčad.
Preminuo Vatromir Srhoj, bivši izbornik i legenda hrvatskog rukometa
IN MEMORIAM
SPLIT - Tužna vijest pogodila je sportsku, a posebno rukometnu javnost, u 76. godini života preminuo je Vatromir Srhoj.
Futsal Dinamo u dramatičnoj utakmici, tek nakon produžetka dobio Olmissum
FINALE
ZAGREB - U prvoj utakmici finala SuperSport 1. HMNL-a Futsal Dinamo je nakon produžetaka 6:4 svladao omiški Olmissum.
Dončić i Irving odveli Dallas preko Clippersa u drugi krug NBA play-offa
DALLAS - Košarkaši Dallas Mavericksa su se plasirali u drugi krug NBA play-offa savladavši Los Angeles Clipperse rezultatom 4-2 u seriji.