Poraz Rennesa, Majer nastupio

FRANCUSKA
Objavljeno: 12.12.2021 / 17:35
PARIZ - U susretu 18. kola francuskog nogometnog prvenstva Nica je na gostovanju pobijedila Rennes sa 2-1, a za domaći sastav je cijeli susret igrao hrvatski reprezentativac Lovro Majer.

Gosti su poveli u 19. minuti golom Kaspera Dolberga iz kaznenog udarca, a na 2-0 je povisio Youceg Atal u 51. minuti. Smanjio je Benjamin Bourigeaud u 59. minuti, a u preostalih pola sata više nije bilo golova.

Lovro Majer je za Rennes igrao cijeli susret.

U derbiju kola prvak Lille i Lyon su odigrali bez golova. Zanimljivo, sudac Amaury Delerue je dva puta provjeravao sporne situacije u kaznenom prostoru Lyona, no niti jednom nije pokazao na bijelu točku.

Ivo Grbić je branio za Lille, dok Domagoj Bradarić nije nastupio.

Večeras je na rasporedu još jedan derbi, ogled PSG-a i Monaca kojeg vodi Niko Kovač.

Na ljestvici vodi PSG sa 41 bodom, Rennes je i dalje drugi sa 31 bodom, dok je Nica treća sa 30 bodova.

Tagovi: Rennes, Lovro Majer
Olmo sve bliže povratku u matični klub
LEIPZIG - Dani Olmo bi u ljetnom prijelaznom roku mogao napraviti transfer karijere.
Ten Hag suočen sa smanjenjem plaće
MANCHESTER - Trener Manchester Uniteda Erik Ten Hag suočava se sa smanjenjem plaće ukoliko 'preživi' na Old Traffordu.
Jokić predvodio Denver za 3-0 protiv Lakersa
LOS ANGELES - Nikola Jokić predvodio je aktualne NBA prvake Denver Nuggetse do pobjede kod LA Lakersa 112:105 za vodstvo 3:0 u seriji u prvom krugu play-offa na Zapadu. Jokićevi Nuggetsi tako su postali prva momčad koja je LeBronu nanijela 11 poraza zaredom.