Rebić na korak od velikog podviga

GOLGETER
Objavljeno: 19.07.2020 / 10:16
Autor: SEEbiz / Sportske novosti
MILANO - Ante Rebić nastavlja oduševljavati, u subotu je u visokoj 5:1 pobjedi Milana nad Bolognom opet bio strijelac.

Bio je to njegov već 11. pogodak ove sezone u prvenstvu, a njegov učinak je tim dojmljiviji što je sve pogotke zabio u 2020. godini.

Protiv Bologne je imao i pomoć suigrača koji su odigrali vrlo dobro, a sam je hrvatski reprezentativac poentirao u 57. minuti. Lukavo ga je proigrao Zlatan Ibrahimović, a on se okrenuo oko čuvara, te s desetak metara u padu svladao vratara Bologne Skorupskog. Igrao je do 82. minute.

Ovi je golom Rebić je postao treći najefikasniji igrač u Ligama petice od početka ove godine.

Ispred njega je ove godine samo zvjezdani napadački dvojac iz Bundeslige - Robert Lewandowski s 12 zgoditaka za Bayern, i Erling Haland s 13 za Borussiju Dortmund. Zvuči nevjerojatno kad se pogleda početak sezone, ali Reba bi ove godine mogao postati i najbolji!

Tagovi: Ante Rebić, AC Milan, Zlatan Ibrahimović, Robert Lewandowski, Erling Haaland
Navijači Bayerna pokrenuli peticiju sa zahtjevom da Tuchel ostane trener
PETICIJA
MUNCHEN - Navijači minhenskog Bayerna pokrenuli su peticiju tražeći od šefova kluba da zadrže Thomasa Tuchela na mjestu trenera i sljedeće sezone.
Olmo sve bliže povratku u matični klub
LEIPZIG - Dani Olmo bi u ljetnom prijelaznom roku mogao napraviti transfer karijere.
Ten Hag suočen sa smanjenjem plaće
MANCHESTER - Trener Manchester Uniteda Erik Ten Hag suočava se sa smanjenjem plaće ukoliko 'preživi' na Old Traffordu.
Jokić predvodio Denver za 3-0 protiv Lakersa
LOS ANGELES - Nikola Jokić predvodio je aktualne NBA prvake Denver Nuggetse do pobjede kod LA Lakersa 112:105 za vodstvo 3:0 u seriji u prvom krugu play-offa na Zapadu. Jokićevi Nuggetsi tako su postali prva momčad koja je LeBronu nanijela 11 poraza zaredom.