Tottenham želi vratiti Balea

Objavljeno: 08.08.2020 / 19:27

LONDON - Tottenham i Jose Mourinho trebaju zvijezdu kako bi kao klub napravili iskorak i ušli u utrku za trofeje, a izbor je pao na Garetha Balea kojeg žele vratiti u London.

Bale je u Realu zakucan na klupu i više vremena provodi igrajući golf nego nogomet, a Football Insider piše kako je Tottenham spreman krenuti po njega i vratiti u Tottenham iz kojeg je i stigao u Real Madrid.

Problem će osim visine odštete biti i Baleova forma jer Velšanin je posljednjih mjesecima češće igrao golf nego ozbiljan natjecateljski nogomet. Ali, ne treba sumnjati u Mourinhove vještine....

Tagovi: Gareth Bale, Tottenham, Real Madrid, Jose Mourinho
Barcelona kupila malo mira
NAPOKON POBIJEDILI
BARCELONA - U derbiju devetog kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je Camp Nou pobijedila Valenciju sa 3:1 prekinuvši niz od dva uzastopna poraza.
Barbara Matić osvojila srebro
USPJESI
PARIZ - Hrvatska džudašica Barbara Matić osvojila je drugo mjesto na jednom od najjačih džudaških turnira na svijetu, Grand Slamu u Parizu.
Napoli i dalje stopostotan
DOMINACIJA
NAPULJ - Nogometaši Napolija zadržali su stopostotni učinak u talijanskom prvenstvu i nakon 8. kola zahvaljujući minimalnoj 1-0 (0-0) domaćoj pobjedi protiv Torina, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.
Sevilla pobjedom skočila na treće mjesto, Rakitić nastupio
PRIMERA
MADRID - U susretu devetog kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je na gostovanju pobijedila Celtu sa 1-0 skočivši na treće mjesto Primere.
Bayern deklasirao Bayer Leverkusen
BUNDESLIGA
LEVERKUSEN - U derbiju osmog kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern Munchen je na gostovanju pobijedio Bayer Leverkusen sa 5-1 vrativši se na vrh Bundeslige.