Varane s dva gola spasio Real

LA LIGA
Objavljeno: 06.02.2021 / 19:10
MADRID - Nogometaši madridskog Reala s minimalnih su 2-1 (0-0) uspjeli slaviti na gostovanju u Huesci, gdje se u spasitelja Zidaneove momčadi prometnuo francuski branič Raphael Varane koji je prvi put u karijeri na istoj utakmici postigao dva pogotka.

Galan je doveo Huescu u vodstvo u 48. minuti, ali je Varane svojim prvim pogotkom u 55. minuti anulirao prednost domaćih. U 84. minuti Varane je bio najbrži na odbijenu loptu nakon šuta Casemira i poslao ju u mrežu za konačnih 2-1.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Rea koji se s 43 boda privremeno približio vodećem Atleticu na sedam bodova zaostatka, dok je Huesca ostala na dnu ljestvice sa 16 bodova.

U Valenciji su Levante i Granada odigrali 2-2. Morales je bio dvostruki strijelac za Levante, a Kenedy (43) i Soldado (90+2) su postizali izjednačujuće pogotke za Granadu. Tako je Granada ostala na osmom mjestu i s tri boda prednosti pred devetoplasiranim Levanteom.

Španjolska - 22. kolo
Huesca - Real M. 1-2 (Galan 48 / Varane 55, 84)
Levante - Granada 2-2 (Morales 30, 67 / Kenedy 43, Soldado 90+2)

FINANCIRANJE
ZAGREB - U Dinamu će se danas održati redovna sjednica Izvršnog odbora na kojoj će se raspravljati o tekućim pitanjima, a novooformljeni brojni odbori kluba dat će izvještaje o djelatnostima za koje su nadležni.
Rudy Gobert četvrti put najbolji obrambeni igrač NBA lige
PRIZNANJA
NEW YORK - Igrač Minnesota Timberwolvesa time se izjednačio s dosadašnjim rekorderima Dikembeom Mutombom i Benom Wallaceom na vrhu ljestvice igrača s najvećim brojem nagrada u toj kategoriji.
Dalić dobio bogatu ponudu iz Katara
PONUDA
ZAGREB - Zlatko Dalić će uskoro povesti reprezentaciju Hrvatske na svoje drugo Europsko prvenstvo.
Dinamo želi hrvatskog napadača iz Bundeslige
ZAGREB - Bruno Petković je po pojedinim medijskim napisima na izlaznim vratima Maksimira, iako se navijači i dalje nadaju preokretu te da će jedan od kapetana i lidera ostati u modrom klubu, ali Dinamo ne gubi vrijeme i traži drugog napadača.
Oklahoma razbila Dallas na početku serije
OKLAHOMA CITY - Košarkaši Oklahoma City Thundera poveli su s 1:0 na otvaranju polufinalne serije Zapadne konferencije, slavivši na svom parketu protiv Dallas Mavericksa sa 117:95.