Jovićević: Modrić je čudo
PORUKE
MADRID - Ovo što Modrić radi, igra na ovoj razini u svojim godinama i u najboljem klubu na svijetu, nitko nije napravio.
Real Madrid preokretom do finala Lige prvaka
MADRID - U finalu nogometne Lige prvaka 28. svibnja na stadionu Stade de France igrat će Real Madrid i Liverpool.
Luda utakmica, Manchester City - Real 4-3
PREMIERSHIP
MANCHESTER - Nevjerojatnu su prvu polufinalnu utakmicu Lige prvaka odigrali nogometaši Manchester Cityja i madridskog Reala na Etihadu. City je pobijedio 4-3 (2-1).
City u zimskim uvjetima bolji od West Hama
DERBI
LONDON - Nogometaši Manchester Citya slavili su s 2-1 na svom stadionu u snježnim uvjetima protiv West Hama u 13. kolu Engleske.
Tottenham bez Kanea srušio City
DERBI
LONDON - Nogometaši Tottenhama pobijedili su Manchester City u susretu prvog kola nove sezone Premiershipa na svom stadionu rezultatom 1:0 i tako već na startu prvenstva zadali velike brige Pepu Guardioli.
Havertz doveo Chelsea na europski tron
PORTO - U trećem engleskom finalu Lige prvaka Chelsea je s 1-0 nadigrao Manchester City i drugi je put u povijesti osvojio naslov u dvoboju odigranom u Portu pred 16.500 gledatelja na stadionu Dragao.
Chelsea svladao City, Liverpool prvak nakon 30 godina
PREMIERSHIP
LONDON - Chelsea je svladao Manchester City sa 2-1 (1-0) u posljednjoj utakmici 31. kola Premier lige, čime je Liverpool sedam kola prije kraja osigurao svoj 18. naslov engleskog prvaka, a prvi nakon 30 godina čekanja.
Guardioli i osmorici igrača Manchester Cityja prijeti samoizolacija
SAMOIZOLACIJA
MANCHESTER - Menadžer Josep Guardiola i najmanje osam igrača trenutačno drugoplasiranog sastava engleskog nogometnog prvenstva Manchester Cityja moglo bi se naći u 14-dnevnoj samoizolaciji kada se vrate u Veliku Britaniju prije no što se priključe ostatku momčadi na treninzima, prenosi britanski dnevni list The Times.