Rezultat pretrage za pojam: moufi
Perišić je spreman, to je sjajna vijest za Hrvatsku
POVRATAK
ZAGREB - Kad je sredinom siječnja postalo jasno da će Ivan Perišić potpisati za Hajduk, na Poljudu se već krenuo rastakati pobjednički šampanjac za aktualnu HNL-kampanju.
Hajduk je ove godine bodovno bliže Rudešu nego Dinamu i Rijeci
KATASTROFA
ZAGREB - Na kraju jesenskog dijela SuperSport HNL-a sve je izgledalo idealno za Hajduk. Osvojen je neslužbeni naslov "jesenskog prvaka" prvi put od 2001. godine i u zimskom prijelaznom roku u klub su dovedeni igrači s jakim renomeom, poput Josipa Brekala, Laszla Kleinheislera i Ivana Perišića, a u klub se vratio i Nikola Kalinić kako bi bio jaka dodatna opcija uz Marka Livaju.
Petković donio pobjedu Dinamu u derbiju
DERBI
SPLIT - Dinamo je u velikom derbiju 28. kola SuperSport HNL-a pobijedio Hajduk 1:0 golčinom Brune Petkovića iz 38. minute. Dinamo je ovom pobjedom preskočio Hajduk na tablici i ima pet bodova manje od Rijeke uz utakmicu manje.
Karoglan poručio: Dinamo je protiv Betisa pokazao koliko je HNL dobar
HAJDUK
SPLIT - Bolnica na kraju Poljuda, dočekalo je sugestivno pitanje trenera Hajduka Mislava Karoglana na pressici uoči odlaska nogometaša „bijelih” u Varaždin, parafraziralo se onu tv-seriju nekoć popularnu, „Bolnica na kraju grada”.
Karoglan: Čini se da se Livaja ozbiljno ozlijedio
UTUČEN
SPLIT - Rijeka je pobijedila Hajduk 2:1 u utakmici 20. kola SuperSport HNL-a. Hajduk je poveo u 15. minuti golom Rokasa Pukštasa, a Rijeka je u drugom poluvremenu preokrenula sjajnim golovima Jorgea Obregona i Lindona Selahija. Rijeka je prva na ljestvici s 41 bodom, a isto toliko ima i drugoplasirani Hajduk.
Karoglan najavio dolazak novog pojačanja na Poljud
NAJAVE
SPLIT - Posljednja utakmica, a ovaj put se pojavio Mislav Karoglan pred novinarima na pripremama. Ponudio je strateg Bijelih viđenje kompletnog pripremnog ciklusa, ali krenuo je sa susretom protiv SLASK-a.
Dinamo pobijedio Hajduk i osvojio Superkup
SUPERKUP

ZAGREB - Nogometaši Dinama osvajači su hrvatskog Superkupa za 2023. godinu, aktualni prvak na maksimirskom stadionu je s 1:0 (0:0) svladao Hajduk, aktualnog pobjednika Kupa.