SPLIT - Priča o novom Hajdukovom treneru bit će aktualna sve dok s Poljuda ne puste 'bijeli dim'. Do tada će se nagađati tko će biti nasljednik Jure Ivankovića.
Ante Erceg odlazi iz Istre
PULA - Ante Erceg više nije igrač Istre 1961. Ono o čemu se pričalo već neko vrijeme sada je potvrdio i pulski prvoligaš na svojim društvenim mrežama.
Istra suspendirala Antu Ercega
SUSPENZIJA
PULA - Istra 1961 suspendirala je Antu Ercega i on neće konkurirati za današnju utakmicu koju njegova momčad igra protiv Gorice od 15 sati u 27. kolu SuperSport HNL-a.
Tramezzani više nije trener Hajduka
SMJENA
SPLIT - Paolo Tramezzani od danas više nije trener prve momčadi HNK Hajduk, objavljeno je na službenim stranicama splitskog kluba u četvrtak.
Osijek srušio Hajduk i preuzeo vrh
OSIJEK - U derbiju 20. kola Prve HNL Osijek je na stadionu Gradski vrt pobijedio Hajduk sa 2-0 preuzevši vrh ljestvice s tri boda više od Dinama.
Oršić i Majer golčinama donijeli pobjedu Dinamu u derbiju
DERBI
ZAGREB - Dinamo je u zaostalom susretu 13. kola na Maksimiru pobijedio Hajduk 3:1. Hajduk je poveo golom Caktaša u 6. minuti, a onda je Mislav Oršić s dva krasna gola u 15. i 18. minuti kreirao veliki preokret i donio Modrima vrijednu pobjedu. Treći gol za Dinamo zabio je Lovro Majer u 84. minuti.