Rezultat pretrage za pojam: zubčić
Zubčić je treći veleslalomaš svijeta
KONAČNI POREDAK
ZAGREB - Posljednja utrka sezone Svjetskog kupa u alpskom skijanju, spust u Saalbach-Hinterglemmu, otkazana je zbog loših vremenskih uvjeta.
Zubčić treći u ukupnom poretku veleslaloma Svjetskog kupa
SKIJANJE
SAALBACH - Hrvatski skijaš Filip Zubčić zauzeo je osmo mjesto na zadnjem veleslalomu u sezoni Svjetskog kupa u austrijskom Saalbachu, a u ukupnom poretku veleslaloma Zagrepčanin je treći.
Zajec poslao zadnju poruku prije izbora u Dinamu
PORUKE
ZAGREB - Dan prije izbora za Skupštinu Dinama, kandidat za predsjednika Dinama s liste “Dinamovo proljeće”, legendarna ikona kluba iz Maksimira, Velimir Zajec pozvao je sve članove da iskoriste priliku za sudjelovanjem na povijesnim, prvim izborima u Dinamu.
Filip Zubčić osvojio drugo mjesto u veleslalomu
SKIJANJE
ALTA BADIA - Filip Zubčić zauzeo je drugo mjesto u veleslalomu koji su skijaši u nedjelju vozili u Alta Badiji.
Kristoffersonu zlato u slalomu, Zubčić sa sjajnom drugom vožnjom
SP U SKIJANJU
COURCHEVEL - Henrik Kristofferson je u ludoj završnici slaloma osvojio zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu u francuskom Courchevelu.
Braathenu pobjeda, Zubčić deseti
VELESLALOM
ALTA BADIA - Hrvatski skijaš Filip Zubčić zauzeo je 10. mjesto u veleslalomu kojeg su skijaši vozili u nedjelju u Alta Badiji za Svjetski kup, dok je pobjedu odnio Norvežnin Lucas Braathen
Hrvatska svladala Švedsku nakon dva produžetka
VELIKA POBJEDA
NORRKOPING - Hrvatski košarkaši pobijedili su u dvoboju 4. kola C skupine kvalifikacija za SP 2023 u Norrkopingu Švedsku nakon dva produžetka 105-98 (14-21, 12-20, 24-18, 29-20 - 26-19), a s prvom pobjedom zadržala je šanse za plasman u daljni krug.
Mulaomerović: Dečki su svjesni što moramo napraviti
PORUKE
NORRKOEPING - Pred muškom hrvatskom košarkaškom reprezentacijom je u ponedjeljak (19 sati) u Norrkoepingu utakmica u kojoj će se protiv Švedske boriti za ostanak u igri za plasman u drugi krug Europskih kvalifikacija za SP 2023., a izbornik Damir Mulaomerović je poručio da su njegovi igrači svjesni što moraju napraviti.
Kvalifikacije za SP: Treći poraz hrvatskih košarkaša
KATASTROFA
ZAGREB - Novi, treći poraz upisala je hrvatska košarkaška reprezentacija u skupini C kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2023. godine. Švedska je u Zagrebu slavila 70-64 (18-15, 17-20, 17-10, 18-19).
Mulaomerović objavio popis za drugi ciklus kvalifikacija za SP 2023.
ZAGREB - Hrvatski košarkaški izbornik Damir Mulaomerović objavio je u ponedjeljak širi popis imena 24 kandidata za drugi set kvalifikacija za SP 2023. godine.
Zubčić: Nisam zadovoljan, nadao sam se boljem rezultatu
SKIJANJE
ALTA BADIA - Najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić, koji je u nedjelju osvojio deveto mjesto u veleslalomu za Svjetski kup voženom u talijanskoj Alti Badiji, izjavio je da nije baš zadovoljan ostvarenim i da se nadao boljem rezultatu.
Zubčić prvi puta u karijeri na slalomskom postolju
SLALOM
VAL D'ISERE - Hrvatski skijaš Filip Zubčić na sjajan je način odradio slalomsku utrku Svjetskog kupa u Val d'Isereu te je ostvario najbolji rezultat karijere u toj disciplini.
Završio prvi krug unutarstranačkih izbora u SDP-u, Zagreb ide u drugi krug
SDP
ZAGREB - U subotu je održan prvi krug unutarstranačkih izbora u SDP-u na kojem su birana vodstva u svim lokalnim organizacijama, a predsjednik zagrebačkog SDP-a znat će se nakon drugog kruga u koji su ušli Viktor Gotovac i Matej Mišić.
Zubčića štap koštao plasmana
SKIJANJE
LECH - Hrvatski skijaš Filip Zubčić ostao je bez plasmana među 16 najboljih na utrci paralelnog veleslaloma Svjetskog kupa u austrijskom Lech/Zuersu.
Matea Jelić zlatnom medaljom naplatila veliku životnu muku
TEŽAK PUT
SPLIT - Matea Jelić težak sportski put je naplatila osvojivši zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju u taekwondou, a iza nje je i velika drama kada je prije osam godina doživjela tešku ozljedu.
Matea Jelić osvojila zlatnu medalju
ZA POVIJEST
TOKIO - Hrvatska tekvondašica Matea Jelić (23) osvojila je naslov olimpijske pobjednice u kategoriji do 67 kilograma na Olimpijskim igrama u Tokiju, u finalu je uspješnija bila od Britanke Lauren Williams s 25:21.
Hrvatska ima drugu medalju, bronca za Tonija Kanaeta
USPJESI
TOKIO - Hrvatski reprezentativac u tekvondou Toni Kanaet (25) osvojio je brončanu medalju u kategoriji do 80 kilograma na Olimpijskim igrama u Tokiju.
Tko je Zvonko Kotarac?
LIK I DJELO
SPLIT - U akciji policije i USKOK-a uhićen je Zvonko Kotarac, poznati splitski poduzetnik.
Zubčić završio sezonu kao peti skijaš svijeta
SKIJANJE
LENZERHEIDE - Filip Zubčić lovio je u švicarskom Lenzerheideu novi dobar slalomski rezultat kojim bi zaključio sezonu i odradio je solidan posao.
Zubčić drugi, ali ipak je ostao bez veleslalomskog Globusa
VELESLALOM
LENZERHEIDE - Filip Zubčić danas je u Lenzerheideu lovio Mali kristalni globus u veleslalomu, ali nije ga uspio osvojiti.
Kranjska Gora: Zubčić osvojio sjajno 12. mjesto u slalomu
SLALOM
KRANJSKA GORA - Hrvatski skijaši ostvarili su odlične rezultate na predzadnjem slalomu sezone koji se u teškim uvjetima održao u Kranjskoj Gori.
Zubčić šesti, Odermatt pobjednik u Kranjskoj Gori
SKIJANJE
KRANJSKA GORA - Filip Zubčić je osvajanjem šestog mjesta ostvario svoj najbolji plasman na utrkama za Svjetski u Kranjskoj Gori, gdje je u subotnjem veleslalomu svoju četvrtu pobjedu u karijeri ostvario Švicarac Marco Odermatt, koji je time preuzeo i vodstvo u redoslijedu veleslalomaša.
Bansko: Zubčić četrnaesti, pobjeda Faivrea
VELESLALOM
BANSKO - Najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić osvojio je 14. poziciju na veleslalomu Svjetskog kupa u bugarskom Banskom, na kojem je pobijedio Francuz Mathieu Faivrea.
Zubčić osvojio prvo mjesto u veleslalomu u Banskom
SKIJANJE
BANSKO - Hrvatski skijaš Filip Zubčić pobjednik je veleslaloma kojeg su skijaši u subotu vozili za Svjetski kup u Banskom s vremenom 2:20.62 dok je drugo mjesto zauzeo Francuz Mathieu Faivre.