Sopić na izlaznim vratima
RIJEKA - Pisali smo već o narušenom odnosu u svlačionici Rijeke, prije svega između trenera Željka Sopića i jedne od najvećih zvijezda kluba s Rujevice, Marka Pjace.
Dalić objavio popis za Euro
POPIS
ZAGREB - Zlatko Dalić objavio je popis igrača za Europsko prvenstvo, koje počinje 14. lipnja. Dalić je na preliminarni popis stavio 26 igrača, a devet je dobilo pretpoziv.
Dinamo velikim preokretom do pobjede na Rujevici
KORAK DO TITULE
RIJEKA - Dinamo je nevjerojatnim preokretom u derbiju 33. kola SuperSport HNL-a pobijedio Rijeku 2:1 i pobjegao joj na četiri boda tri kola prije kraja prvenstva.
Hrvatska osvojila turnir u Kairu
USPJESI
KAIRO - Hrvatska reprezentacija je u Kairu s 4:2 pobijedila domaćina Egipat pred više od 90 tisuća gledatelja i osvojila je ACUD kup. Egipat je poveo već u šestoj minuti.
Dalić objavio popis
TURNIR
ZAGREB - Izbornik hrvatske reprezentacije, Zlatko Dalić, objavio je popis igrača za međunarodni prijateljski turnir "W Cup" koji će biti održan u Ujedinjenim Arapskim Emiratima od 22. do 26. ožujka.
Dinamo u derbiju pobijedio Rijeku
DERBI
ZAGREB - Dinamo je golom Frana Brodića s 11 metara u 95. minuti pobijedio Rijeku u derbiju 24. kola SuperSport HNL-a.
Karoglan: Čini se da se Livaja ozbiljno ozlijedio
UTUČEN
SPLIT - Rijeka je pobijedila Hajduk 2:1 u utakmici 20. kola SuperSport HNL-a. Hajduk je poveo u 15. minuti golom Rokasa Pukštasa, a Rijeka je u drugom poluvremenu preokrenula sjajnim golovima Jorgea Obregona i Lindona Selahija. Rijeka je prva na ljestvici s 41 bodom, a isto toliko ima i drugoplasirani Hajduk.
Rijeka pobijedila u jadranskom derbiju i zasjela na vrh
DERBI
SPLIT - Hajduk je u ludom derbiju 20. kola SuperSport HNL-a pobijedila Hajduk 2:1 iako je na poluvremenu gubila 1:0.
Petković: Oštetio sam Dinamo i reprezentaciju
REALNO
ZAGREB - Napadač zagrebačkog Dinama Bruno Petković najbolji je nogometaš godine u izboru "Kapetani biraju", koji je tportal proveo među nogometnim kapetanima 21. godinu zaredom.
Dinamo želi Ivu Grbića
VRATARI
ZAGREB - Prvi golman Dinama Dominik Livaković ljetos je napustio Maksimir i karijeru gradi u turskom Fenerbahčeu. Plavi u zimskom prijelaznom roku žele dovesti novog golmana...
Dinamo želi Labrovića, ali...
ŽELJE
ZAGREB - Ususret derbiju Rijeke i Dinama provjerili smo navode trenera Sopića, odnosno, vrijednosti i papirnatu kvalitetu dvije momčadi u kojima je zagrebačka daleko bolja, no bez obzira na to Rijeka ima samo jedan cilj – osvojiti tri boda.
Rijeka i Dinamo podijelili bodove u derbiju
DERBI
ZAGREB - Rijeka i Dinamo su u ludom derbiju 15. kola SuperSport HNL-a odigrali 2:2 na Rujevici. Dinamo je poveo u 41. minuti golom Darija Špikića da bi se Rijeka vratila preko Lindona Selahija u 53. minuti.
Dalić pozvao Pjacu, otpao niz igrača
ZAGREB - Izbornik Zlatko Dalić objavio je popis igrača za utakmice u kojima će Hrvatska 18. studenog gostovati kod Latvije i 21. studenog dočekati Armeniju.
Livaja ponovno pozvan u reprezentaciju
POPIS
ZAGREB - Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić objavio je popis Vatrenih za predstojeće dvoboje s Turskom u Osijeku 12. listopada i Walesom u Cardiffu tri dana kasnije.
Sopić: Ovako mi je teško bilo samo kad su mi roditelji umrli
PORUKE
RIJEJA - RijekaA ove sezone neće igrati Konferencijsku ligu. Izbacio ju je Lille u play-offu, remijem 1:1 nakon produžetaka na Rujevici. Gol je za Rijeku zabio Ivan Smolčić, a za Lille Jonathan David. Regularni dio završio je 1:0 za Rijeku, a Lille je izjednačio u drugom produžetku. Evo što je nakon utakmice rekao Rijekin trener Željko Sopić.
Lille golom u 89. minuti pobijedio Rijeku
PREOKRET
LILLE - Lille je pobijedio Rijeku 2:1 u prvoj utakmici playoffa Konferencijske lige. Pogodak za hrvatsku momčad zabi je Marco Pašalić, a za Lille su zabijali Zhegrova i Yoro. Rijeka je utakmicu krenula s privremenim trenerom Darkom Raićem-Sudarom i donedavnim pomoćnikom Sergeja Jakirovića Radomirom Đalovićem.
Dalić nije pozvao Livaju za Latviju i Armeniju
POPIS
ZAGREB - Zlatko Dalić objavio je popis reprezentativaca za utakmice protiv Latvije (8. rujna, Rujevica) te Armenija (11. rujan, Jerevan) u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2024. u Njemačkoj.
Dalić objavio popis za završnicu Lige nacija, poziv Belji
VATRENI

ZAGREB - Hrvatska 12. lipnja igra protiv Nizozemske u polufinalu Lige nacija u Rotterdamu. Finale i utakmica za treće mjesto igraju se 18. lipnja, a drugi polufinalni par čine Italija i Španjolska. Hrvatska pripreme započinje točno za dva tjedna u Rijeci, a uoči akcije izbornik Zlatko Dalić objavio je popis igrača na koje će računati u borbi za trofej.

Ademi se pobjedom protiv Rijeke oprostio od svetog Dinamovog dresa
OPROŠTAJ
ZAGREB - Dinamo je u derbiju 26. kola SuperSport HNL-a pobijedio Rijeku na Maksimiru 1:0 i tako prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede. Čačićeva momčad je na oproštaju Arijana Ademija od Dinamova dresa do pobjede došla golom Stefana Ristovskog u 67. minuti susreta.
Dalić otpisao trojicu sa Svjetskog prvenstva
POPIS
ZAGREB - Zlatko Dalić objavio je prvi popis u 2023. godini. Hrvatska krajem mjeseca počinje kvalifikacije za Europsko prvenstvo, a Dalić je danas izvijestio javnost na koje igrače računa.
Dinamo razvalio Rijeku
RIJEKA - U posljednjem susretu SuperSport HNL-a prije pauze zbog svjetskog prvenstva, Dinamo je na Rujevici pred 5.800 gledatelja deklasirao Rijeku rezultatom 7:2.
Dalić objavio konačni popis putnika na Svjetsko prvenstvo u Katar
POPIS
ZAGREB - Izbornik Zlatko Dalić je upravo obznanio svoju odluku od 26 igrača. Spomenuti igrači bili su na širem popisu i smatrali su se neizvjesnima.
Hajduk objavio koliko neće biti Lovre Kalinića
TEŠKA OZLJEDA
ZAGREB - Golman Hajduka Lovre Kalinić (32) ozlijedio se na utakmici 15. kola SuperSport HNL-a s Lokomotivom (2:2).
Dalić objavio širi popis kandidata za SP
POPIS

ZAGREB - Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić objavio je širi popis sa 34 kandidata za Svjetsko nogometno prvenstvo koje će se od 20. studenog do 18. prosinca održati u Katru.