Livaja o sukobima u svlačionici: Lžu od ljunomore
REAKCIJE

SPLIT - Kapetan Hajduka se oglasio povodom pričama o njegovim sukobima sa suigračima
Leko se vraća, a sudi mu Bel zbog kojeg je kažnjen
POVRATAK
SPLIT - Hajdukov trener Ivan Leko odradit će kaznu zabrane vođenja momčadi na pet utakmica susretom u SuperSport Hrvatskom kupu protiv Omladinca iz Gornje Vrbe.
Prosinečki ima punu podršku Uprave Rudeša
PODRŠKA
ZAGREB - Rudeš u nedjelju na Kranjčevićevoj nije uspio doći do svojih prvih bodova u povratničkoj sezoni Hrvatske nogometne lige. Hajduk je u Zagrebu slavio 2:0, a susret su Splićani riješili već nakon prvih 45 minuta.
Bišćan objavio popis za rujanske kvalifikacije
POPIS
ZAGREB - Izbornik mlade hrvatske nogometne reprezentacije Igor Bišćan objavio je popis 24 igrača za dvije rujanske kvalifikacijske utakmice za U-21 Europsko prvenstvo 2023., a najviše kandidata, po petorica, aktualni su igrači Dinama i Hajduka.
Potop Hajduka u Kazahstanu
BLAMAŽA
ZAGREB - Nogometaši Hajduka završili su svoj ovosezonski europski put u drugom pretkolu Konfederacijske lige, jer ga je kazahstanski Tobol pobijedio s 4-1 u produžetku i tako nadoknadio dva gola zaostatka iz prve utakmice.
Oršić i Majer golčinama donijeli pobjedu Dinamu u derbiju
DERBI
ZAGREB - Dinamo je u zaostalom susretu 13. kola na Maksimiru pobijedio Hajduk 3:1. Hajduk je poveo golom Caktaša u 6. minuti, a onda je Mislav Oršić s dva krasna gola u 15. i 18. minuti kreirao veliki preokret i donio Modrima vrijednu pobjedu. Treći gol za Dinamo zabio je Lovro Majer u 84. minuti.
Pozitivna čak sedmorica igrača mlade hrvatske reprezentacije
VIRUS
ZAGREB - Čak sedmorica članove mlade nogometne reprezentacije Hrvatske i dva člana stručnog stožera dobili su pozitivan rezultat na testiranju na novi koronavirus, koje provedeno u nedjelju, objavio je Hrvatski nogometni savez (HNS) ne navodeći imena zaraženih.