Rezultat pretrage za pojam: lillard
Knicksi i Pacersi u polufinalu Istoka
NEW YORK - Popunjena su tri od četiri mjesta u polufinalu Istočne konferencije doigravanja u NBA ligi. Nakon što su svoju poziciju ondje osigurali Boston Celticsi protiv Miami Heata, među posljednja četiri na Istoku plasirali su se New York Knicksi i Indiana Pacersi.
Davis briljirao, Lakersi pobijedili Buckse
LOS ANGELES - Uzbudljivu večer u NBA-u fantastičnim su derbijem okrunili Milwaukee Bucksi i Los Angeles Lakersi. Nakon dva produžetka i velike borbe slavlje je odnijela ekipa Lakersa rezultatom 128:124.
Bogdanović skroman u pobjedi Knicksa
NEW YORK - Bojan Bogdanović nije odigrao pretjerano uspješnu partiju u pobjedi New Yorka nad Orlandom (98:74).
Jokić triple-doubleom uništio Portland i približio se legendama
NEW YORK - Zanimljiva NBA večer odigrana je proteklu noć. Od hrvatskih predstavnika na terenu su bili Ivica Zubac i Dario Šarić.
Prvi put u povijesti All-Stara probijena granica od 200 poena
LEPRŠAVO
INDIANAPOLIS - Povijesna NBA All-Star utakmica odigrana je u Indianapolisu. Prvi put je na reviji najvećih zvijezda najjače lige jedna momčad uspjela postići više od 200 poena. To je bio Istok, koji je pobijedio Zapad 211:186.
Curry odigrao nevjerojatnu utakmicu, Warriorsi izgubili
ATLANTA - Stephen Curry odigrao je nevjerojatnu utakmicu i drugi put u karijeri ubacio minimalno 60 koševa.
Dobra utakmica Šarića nije pomogla Warriorsima
OAKLAND - Oslabljeni Golden State Warriorsi poraženi su sa 129-118 kod Milwaukee Bucksa, a Dario Šarić je bio u početnoj petorci gostujuće momčadi te za 34 minute ubacio 12 koševa uz šest skokova i šest asistencija
Portland doživio jedan od najtežih poraza u povijesti NBA lige
NEW YORK - Trebao je to biti derbi dvije najbolje momčadi Istočne konferencije, ali na kraju se sve pretvorilo u jednosmjernu ulicu u kojoj su Giannis Antetokounmpo i društvo iz Milwaukeeja potpuno nadigrali suparnike iz Bostona (135:102).
Giannis zabio 48, ali...
NEW YORK - Sinoć su u NBA odigrane četiri utakmice, a pobjede su upisali Houston, New York, Boston i Utah.
Morant briljirao u povratničkoj utakmici nakon 25 susreta paize
NEW YORK - Ja Morant vratio se na parket! Najveća je to vijest udarne košarkaške lige svijeta. Nakon 25 utakmica suspenzije zbog objavljenih videozapisa u kojima drži oružje, Morant je zaigrao za Memphis Grizzliese i - briljirao.
LeBron James odveo Lakerse u finale NBA kupa
NEW YORK - U finalu NBA kupa igrat će Los Angeles Lakersi i Indiana Pacersi. Novi turnir u NBA ligi stigao je do utakmice za titulu, a nju su iz Zapadne konferencije izborili Lakersi uvjerljivom pobjedom 133:89 protiv New Orleans Pelicansa, dok su na Istoku Pacersi u polufinalu bili bolji od Milwaukee Bucksa sa 128:119.
Warriorsi izgubili, Šarić slab
NEW YORK - Košarkaši Golden State Warriorsa doživjeli su četvrti poraz u 10 utakmica nove sezone, a drugi uzastopni, izgubivši kod kuće od Cleveland Cavaliersa 118:110.
Giannis nizom grešaka upropastio odličnu utakmicu
MILWAUKEE - Giannis Antetokounmpo odigrao je jednu od najboljih utakmica karijere, barem do minutu prije kraja, a onda je nizom grešaka koštao Milwaukee Buckse tijesnog poraza na gostovanju kod Indiana Pacersa 126:124. Jednako uzbudljivo bilo je u Mexico Cityju, gdje su u promotivnoj priredbi Atlanta Hawksi svladali Orlando Magic 120:119.
Strašan debi Lilliarda u Bucksima, Lakersi bolji od Sunsa
NEW YORK - U susretu posljednje dvije momčadi koje su krenule u novu NBA sezonu, u derbiju Istočne konferencije Milwaukee Bucksi su na svom terenu svladali Philadelphia 76-erse sa 118:117.
Antetokounmpo produžio ugovor s Bucksima na još tri godine
NEW YORK Zvijezda Milwaukee Bucksa, Grk Giannis Antetokounmpo (28) produžio je ugovor s Bucksima na tri godine, objavili su američki mediji.
Lillard u Bucksima, iz Portlanda odlazi i Nurkić
MEGA RAZMJENA
NEW YORK - Završila je najveća ovoljetna saga u NBA ligi. Zvijezda Portland Trail Blazersa Damian Lillard (33) ima novi klub, javlja pouzdani insajder Shams Charania. Bit će to Milwaukee Bucksi, gdje će se pridružiti Giannisu Antetokounmpu u pohodu na naslov u nadolazećoj sezoni
Lillard zatražio odlazak iz Portlanda
NEW YORK - Drugog dana prijelaznog roka u NBA ligi najsnažnije je odjeknula vijest o želji zvijezde Portland Trail Blazersa Damiana Lillarda za odlaskom iz kluba u kojem je proveo svojih 11 sezona među najboljim svjetskim košarkašima.
Klay Thompson ispisao povijest NBA lige
OAKLAND - Klay Thompson odigrao je fantastično prvo poluvrijeme utakmice između svojih Golden State Warriorsa i Phoenix Sunsa u noći na utorak, a njegova je momčad stigla do pobjede 123:112.
Clippersi se čudesno vratili i slomili Memphis
LOS ANGELES - Los Angeles Clippersi u svojoj dvorani pobijedili su Memphis Grizzliese 135:129. Clippersi su sa šest bodova prednosti otišli na poluvrijeme, no Memphis je u trećoj četvrtini ubacio čak 51 poen, čime je u zadnju dionicu utakmice ušao s vodstvom 112:97.
Utakmica za pamćenje Damiana Lillarda
NEW YORK - Tokom noći u NBA ligi je odigrano devet utakmica, a prvo ime bio je Damian Lillard koji je ubacio čak 71 poen i postavio novi rekord Portlanda.
Bogdanović utakmicom sezone odveo Detroit do pobjede
DETROIT - Košarkaši Detroit Pistonsa pobijedili su kod kuće San Antonio Spurse rezultatom 138:131. Utakmica je otišla u dva produžetka, a junak je bio hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović.
Boston pobijedio Brooklyn deseti put uzastopno
NEW YORK - Dario Šarić jedini je nastupio od hrvatskih košarkaša na sinoćnjim utakmicama u NBA ligi. Iako je on pružio solidnu partiju, njegovi Phoenix Sunsi doživjeli su debakl.
Jokić odigrao još jednu sjajnu utakmicu
NEW YORK - Denver Nuggetsi pobijedili su sedmi uzastopni put, ovaj put u svojoj dvorani svladavši Portland TrailBlazerse 122:113. Suparnika je opet izludio Nikola Jokić, koji je upisao novi triple-double učinak.
Celticsi nastavili dominaciju, Dončić podbacio
NEW YORK - U novoj NBA večeri, Boston Celticsi podebljali su najbolji učinak lige, stigavši do 31. pobjede u sezoni. Bolji su bili u gostima kod Charlotte Hornetsa sa 122-106, a prvo ime bio je Jayson Tatum sa 33 poena.