KAOS
SEVILLA - U španjolskom nogometnom prvoligašu Sevilli, koju je u utorak nevoljko napustio dokapetan Ivan Rakitić, posvađali su se igrači i sportski direktor produbivši krizu u trenutku dok se klub bori za opstanak u prvoj ligi.
PSG kupio golmana Barcelone
VRATARI
PARIZ - Francuski nogometni prvak PSG angažirao je golmana Barcelone B Arnaua Tenasa (22) na tri sezone...
Španjolci izborili finale Lige nacija s Hrvatskom
LIGA NACIJA
ZAGREB - Španjolska je s 2:1 pobijedila Italiju u polufinalu Lige nacija i u nedjelju će u finalu igrati protiv Hrvatske. Španjolska je povela u 3. minuti golom Yeremyja, Italija je izjednačila osam minuta poslije golom Immobilea s bijele točke, a pobjedu Furiji je donio Joselu u 88. minuti.
Hrvatska ide na Japan u osmini finala, Njemačka ispala
SENZACIJA
ZAGREB - Japan je u senzacionalnom raspletu skupine E pobijedio Španjolsku 2:1 i osvojio prvo mjesto. Španjolska je druga unatoč porazu, a Njemačka je ispala iako je pobijedila Kostariku 4:2. Španjolska je na poluvremenu vodila 1:0, ali je Japan okrenuo preko Doana u 48. i Tanake u 53. minuti.
Kostarikanci šokirali Japance
ŠOK
DOHA - U dvoboju 2. kola E skupine SP-a nogometaši Kostarike su pobijedili Japan s 1-0 (0-0) i zakomplicirali situaciju u skupini.
Rakitić: Sevilla će teško do naslova no želi bolju poziciju
PRIMERA
SEVILLA - Bivši dokapetan hrvatske reprezentacije Ivan Rakitić nalazi se sa svojom Sevillom na pripremama u Portugalu gdje je rekao da će u nadolazećoj sezoni biti “teško osvojiti" španjolsko prvenstvo no nastojat će nadmašiti četvrto mjesto zauzeto prošle sezone.
Dinamo poražen u Sevilli, Rakitić zabio
EUROPSKA LIGA
SEVILLA - U prvom susretu play-offa Europske lige nogometaši zagrebačkog Dinama su na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan izgubili od Seville sa 1-3. Uzvrat je 24. veljače na stadionu Maksimir.
Rakitić upitan za utakmicu s Dinamom
PROPUSTIO TRENING
SEVILLA - Ivan Rakitić, kapetan nogometaša Seville, desno krilo Tecatito Corona i napadač Anthony Martial možda neće igrati u četvrtak protiv Dinama u Europskoj ligi nakon što su u ponedjeljak propustili trening, a u utorak tek nakratko boravili u klupskom centru.
PSG - Nantes 3-1; prvijenac Messija
FRANCUSKA
PARIZ - Nogometaši Paris Saint-Germaina svladali su na Parku Prinčeva Nantes s 3-1 u 14. kolu francuskog prvenstva i dodatno učvrstili svoju poziciju na vrhu ljestvice, a prvi gol u prvenstvu zabio je Leo Messi.
City preokretom do pobjede u Parizu

PARIZ - U prvom dvoboju polufinala Lige prvaka Manchester City je slavio u Parizu protiv PSG-a s 2-1 (0-1) i stekao veliku prednost pred uzvrat.

Sudac teško oštetio Bayern
GREŠKE
PARIZ - Daniele Orsato je devet minuta prije kraja uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka, u kojoj je Bayern kod PSG-a pobijedio 1:0, ali ispao, bizarnom greškom oštetio Bayern.
Sevilla srušila Atletico Madrid
PRIMERA
SEVILLA - U derbiju 29. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je pobijedila vodeći Atletico Madrid sa 1-0.
Neuer najbolji golman desetljeća, na listi i Subašić
ZAGREB - Vratar njemačke nogometne reprezentacije i Bayerna Manuel Neuer izabran je za najboljeg vratara desetljeća u izboru Međunarodnog instituta za nogometnu povijest i statistiku (IFFHS).
Olmo ponovno zaradio poziv u španjolsku reprezentaciju
REPREZENTACIJA
LEIPZIG - Nogometaš Leipziga i bivši član Dinama Dani Olmo pozvan je u reprezentaciju Španjolske drugi put zaredom.
Rakitić: Reprezentaciju sam napustio zbog Seville
OTKRIĆA
SEVILLA - Hrvatski vezni nogometaš Ivan Rakitić izjavio je u srijedu kako je odlučio više ne igrati za reprezentaciju jer se želi u potpunosti posvetiti Sevilli u koju se vratio nakon šest godina provedenih u Barceloni.
Sevilla osvojila Europa ligu
SEVILLA - Nogometaši Seville pobjednici su ovosezonskog izdanja Europske lige, oni su u finalu igranom u petak u Koelnu svladali milanski Inter sa 3-2 (2-2).
PSG gubio do 90. minute pa s dva gola šokirao Atalantu
LISABON - Nogometaši PSG-a plasirali su se u polufinale Lige prvaka nakon što su večeras na stadionu Luz u Lisabonu nakon senzacionalnog preokreta pobijedili ekipu Atalante rezultatom 2:1.
Atletico i Borussia izborili minimalnu prednost pred uzvrat
ZAGREB - prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Atletico Madrid je pobijedio europskog prvaka Liverpool sa 1:0, dok je u drugom susretu večeri Borussija Dortmund pobijedila PSG sa 2:1.