Rezultat pretrage za pojam: rukomet
Rukometaši započeli pripreme za SP
PRIPREME
ZAGREB - Hrvatska muška rukometna reprezentacija okupljanjem u Zagrebu započela je pripreme za Svjetsko prvenstvo u Egiptu koje se održava od 13. do 31.siječnja 2021. godine.
Hajdukovci misle da im samo Bog može pomoći
SPORT, RAD I VJERA
KOLUMNA - Plan, organizacija, financije, vodstvo, uvjeti za rad, unutarnji odnosi, vrednovanje po kvaliteti onoj sportskoj, ali i ljudskoj. Što od toga ima profesionalni sportski klub, bolje reći poduzeće HNK Hajduk?
Rukometašice stigle u Zagreb, zahvalile na podršci
SJAJNE DJEVOJKE
ZAGREB - Hrvatske rukometašice vratile su se u Hrvatsku nakon čuda u Danskoj gdje su osvojile brončanu medalju, prvu medalju u povijesti hrvatskog ženskog rukometa.
Danski izbornik se osramotio: Ovo je izgledalo kao da smo igrali na Balkanu prije dvadeset godina
SRAMOTNO
KOPENHAGEN - "Sutkinje su stalno vršile veliki pritisak na nas, sve je to podsjećalo na nešto otprije 20 godina, kada su sutkinje i igračice trčale okolo i razgovarale balkanskim jezicima."
Šoštarić: Osvojili smo medalju jer su nas podcjenjivali
HERNING - Osvojili smo medalju jer su nas Danci podcjenjivali, to nas je najviše motiviralo da se borimo, kazao je nakon pobjede nad Danskom i brončane medalje na EURU u Danskoj izbornik hrvatske ženske rukometne reprezentacije Nenad Šoštarić.
Hrvatske rukometašice osvojile broncu
SJAJAN USPJEH
HERNING - Hrvatska ženska rukometna reprezentacija priredila je senzaciju osvojivši brončanu medalju na Europskom prvenstvu u Danskoj nakon što je u susretu za broncu u Herningu pobijedila domaćina sa 25-19 (11-11).
Francuska uvjerljivo pobijedila Hrvatsku u polufinalu EP-a
EP U RUKOMETU
PARIZ - Hrvatska ženska rukometna reprezentacija poražena je u petak u polufinalu Europskog rukometnog prvenstva u Danskoj, bolja od nje je sa 30-19 (15-5) bila Francuska.
Tik Tok pomaže rukometu doći do generacije Z
POMOĆ
KOPENHAGEN - Video isječak francuske rukometašice Alexandre Lacrabere pregledan je gotovo šest milijuna puta na službenom EHF-ovom kanalu TikTok, objavili su organizatori Europskog prvenstva u Danskoj dokazujući kako je ženski rukomet privukao pažnju šire i mlađe publike.
Šoštarić: Srce je najvažnije
RUKOMET
HERNING - Ispred hrvatske ženske rukometne reprezentacija povijesna je utakmica, polufinale Europskog prvenstva protiv Francuske u petak u 18.00 sati u Herningu.
HRT će prenositi završnicu EP-a rukometašica u Danskoj
DOBRE VIJESTI
ZAGREB - Hrvatska radiotelevizija će prenositi završnicu Europskog prvenstva u Danskoj na kojoj će prvi put u svojoj povijesti nastupiti Hrvatska.
Hrvatska u polufinalu protiv Francuske
POLUFINALE
KOLDING - Hrvatske rukometašice u polufinalu Europskog prvenstva u Danskoj igrat će u petak u 18.00 sati protiv aktualnih europskih prvakinja Francuskinja, dok će u drugom polufinalu igrati Norveška i Danska.
Šoštarić: Do neba sam ponosan na cure
RUKOMET
KOLDING - Ja sam do neba ponosan na cure, na sve članove stručnog stožera, na sve koji su vjerovali u nas, kazao je nakon plasmana u polufinale EURA izbornik hrvatske ženske rukometne reprezentacije Nenad Šoštarić.
Hrvatska prvi put u povijesti u polufinalu Europskog prvenstva
ZA POVIJEST
KOPENHAGEN - Hrvatska ženska rukometna reprezentacija je u polufinalu Eura. Hrvatska je pobijedila Njemačku 23:20 i plasirala se među najbolje četiri ekipe Starog kontinenta.
Pjanić najbolji sportaš BiH u 2020.
PRIZNANJA
SARAJEVO - Nogometaš Barcelone i reprezentativac BiH Miralem Pjanić i košarkašica Marica Gajić najbolji su sportaši Bosne i Hercegovine u 2020. godini u izboru žirija 20. jubilarnog Izbora najboljeg sportaša BiH.
EP rukometašica: Nizozemkama pobjeda, Hrvatska i Njemačka za polufinale
RUKOMET
KOPENHAGEN - Nizozemke pobijedile Njemačku sa 28-27 (14-15), ali će o plasmanu u polufinale odlučivati utakmica Hrvatske i Njemačke, u kojoj i poraz od jedan razlike vodi naše rukometašice u polufinale,  uz uvjet da Nizozemska u zadnjem kolu svlada Rumunjsku, a u suprotnom im treba najmanje neodlučeni ishod.
Šoštarić: Cure su svjesne što nosi utakmica
ZAGREB - Hrvatske rukometašice nalaze se korak do najvećeg uspjeha ženskog rukometa, plasmana u polufinale europskog prvenstva u Danskoj.
Norveške rukometašice uvjerljivo pobijedile Hrvatsku
RUKOMET
KOLDING - Hrvatska ženska rukometna reprezentacija je izgubila od najbolje momčadi Eura Norveške 25:36 u utakmici drugog kola drugog kruga natjecanja u Danskoj.
Červar objavio popis igrača koje vodi na pripreme za SP
RUKOMET
ZAGREB - Izbornik hrvatske muške seniorske reprezentacije Lino Červar pozvao je igrače na prvo okupljanje uoči Svjetskog rukometnog prvenstva koje će se održati u Egiptu od 13. – 31. siječnja 2021. godine.
Hrvatske rukometašice pobijedile Rumunjsku i stigle blizu polufinala EP-a
SENZACIJA
KOLDING - Hrvatske rukometašice su u prvom susretu drugog kruga Eura u Danskoj pobijedile Rumunjsku s 25:20 i napravile ogroman korak prema polufinalu.
Željko Musa potpisao za PPD Zagreb
RUKOMET
ZAGREB - Hrvatski reprezentativac Željko Musa i rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb su potpisali dvogodišnji ugovor.
Promjena rasporeda na EP-u, Hrvatska igra već u četvrtak
RUKOMET
KOLDING - Euopska rukometna federacija (EHF) i organizator natjecanja Danski rukometni savez promijenili su planirani raspored igranja susreta drugog kruga na Europskom prvenstvu u Koldingu u skupini gdje se nalazi Hrvatska.
Hrvatska pobijedila Srbiju i ulazi u drugi krug sa četiri boda
KOLDING - Hrvatske rukometašice napravile su pravi pothvat u Koldingu. Došle su po jednu pobjedu, napravile tri i sa 4 boda idu u drugi krug, kao i Norveška.
Šoštarić: Rastemo iz utakmice u utakmicu
KOLDING - "Usprkos našoj pobjedi nad Mađarskom, svi misle da smo mala reprezentacija. Mi to definitivno nismo, mi rastemo iz dana u dan, iz utakmice u utakmicu."
Hrvatske rukometašice senzacionalno pobijedile svjetske prvakinje
KOPENHAGEN - Hrvatska ženska rukometna reprezentacija napravila je senzaciju u drugom kolu Europskog prvenstva u Danskoj.