Rezultat pretrage za pojam: fatović
Tucak: Imate neke ljude koji su bili oslobođeni tjelesnog, a obnašaju funkcije
SKROMAN DOĆEK
ZAGREB - Hrvatska je treći put u povijesti prvak svijeta u vaterpolu. Hrvatska je u finalu nakon peteraca pobijedila Italiju 15:13 i tako je došla do zlata.
Tucak: Moja životna želja je olimpijsko zlato
ZLATNI IZBORNIK
DOHA - Ivica Tucak dodatno je osnažio svoje vaterpolsko naslijeđe na klupi hrvatske reprezentacije. Po drugi put je postao svjetski prvak.
Hrvatska je prvak svijeta u vaterpolu
USPJESI
DOHA - Hrvatska je po treći put u svojoj povijesti prvak svijeta u vaterpolu. Hrvatska je u finalu nakon peteraca pobijedila Italiju 15:13 i tako je došla do velikog zlata.
Tucak: Potpuno smo potrošeni, ali idemo po zlato
DOHA - Svaka čast Francuzima, ali mislim da bi sportski gledano bilo nezasluženo da nismo otišli u finale, rekao je izbornik hrvatske vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak nakon polufinalne pobjede poslije peteraca 17:16. Izbornik se javnosti obratio na konferenciji za medije.
Hrvatska nakon peteraca u finalu SP-a
SP U VATERPOLU
ZAGREB - Hrvatska je u polufinalu pobijedila Francusku 17:16 nakon peteraca i izborila je finale u kojem će igrati protiv Italije.
Hrvatska pobijedila Srbiju i ušla u polufinale SP-a
VATERPOLO
ZAGREB - Hrvatska vaterpolska reprezentacija rezultatom 15:13 pobijedila je Srbiju u četvrtfinalu i plasirala se u polufinale SP-a u Dohi. Za finale će igrati protiv boljeg iz susreta Mađarske i Francuske.
Tucak: Ovo neću nikad zaboraviti, jedan čovjek me dovodio do ludila
PORUKE
ZAGREB - Jutro nakon dramatičnog finala na Mladosti, u kojoj je Hrvatska u fotofinišu udaljena od obrane europskog vaterpolskog zlata, izbornik Ivica Tucak pred novinarima je rezimirao dojmove završne bitke, ali i cjelokupnog turnira na domaćem terenu
Hrvatska izgubila u finalu. Španjolska prvak Europe
FINALE
ZAGREB - Hrvatska vaterpolska reprezentacija izgubila je u finalu EP-a od reprezentacije Španjolske 11:10. Hrvatska tako nije uspjela doći do treće titule prvaka Starog kontinenta, dok je ovo Furiji prvi naslov prvaka Europe. Naslov europskog prvaka španjolskim je vaterpolistima donio i izravnu kvalifikaciju za ovogodišnje Olimpijske igre u Parizu.
Hrvatska uvjerljivo do finala EPa u vaterpolu
EP U VATERPOLU
ZAGREB - Hrvatska vaterpolska reprezentacija je u finalu EP-a u vaterpolu koje se igra u Hrvatskoj. Hrvatska će tako u utorak protiv Španjolske imati priliku braniti zlato osvojeno prije dvije godine u Splitu.
Hrvatska razbila Grčku i ušla u polufinale Eura
ZAGREB - Hrvatska vaterpolska reprezentacija je u polufinalu EP-a. Hrvatska je u uzbudljivom četvrtfinalu u Zagrebu pobijedila Grčku 13:8 i za finale će u nedjelju igrati protiv Mađarske.
Hrvatska nakon drame i peteraca u klasiku slavila protiv Španjolske
DUBROVNIK - Hrvatska vaterpolska reprezentacija je na otvaranju EP-a u Hrvatskoj u prvom kolu po skupinama nakon peteraca pobijedila Španjolsku 14:12. U regularnom dijelu je bilo 9:9. Kod Hrvatske je svih pet izvođača bilo precizno, s druge strane Marko Bijač je obranio Granadosu.
Tucak objavio širi popis igrača za pripreme za SP
VATERPOLO
ZAGREB - Izbornik hrvatske vaterpolo reprezentacije Ivica Tucak je u petak objavio širi popis igrača na koje računa za pripreme za SP koje se u srpnju održava u Fukuoki, kazavši pritom kako će njegova momčad, unatoč jakoj konkurenciji, dati sve od sebe da ostvari što bolji rezultat na tom natjecanju.
Tucak: Ovo je moj najveći uspjeh u životu

SPLIT - Ovo je moj najveći uspjeh u životu, kazao je u izjavi za HTV hrvatski izbornik Ivica Tucak nakon osvajanja naslova europskog prvaka u Splitu.
Hrvatski vaterpolisti osvojili europsko zlato
SJAJAN USPJEH
SPLIT - Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija osvojila je naslov europskog prvaka, u finalu domaćeg EP u Splitu svladala je Mađarsku sa 10-9 (3-3, 1-0, 4-4, 2-2).
Tucak: Velika je razlika između srebra i zlata
VATERPOLO
SPLIT - Tek moram to reći svojim mladim igračima, ali velika je razlika između srebra i zlata, kazao je dan nakon polufinalne pobjede nad Italijom na EP u Splitu izbornik vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak.
Hrvatska u finalu EP-a u vaterpolu
USPJESI
SPLIT - Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija plasirala se u finale Europskog prvenstva u Splitu nakon što je u punoj Spaladium Areni svladala Italiju sa 11-10 (3-2, 3-3, 3-3, 2-2) u polufinalu.
Ivica Tucak objavio konačan popis za EP, otpao Dužević
VATERPOLO
SPLIT - Izbornik muške vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak u petak navečer je odredio petnaestoricu igrača koji će predstavljati Hrvatsku na Europskom prvenstvu u Splitu, a s konačnog popisa je otpao treći centar Antonio Dužević koji je član splitskog Jadrana.
Tucak objavio popis kandidata za EP
VATERPOLO
SPLIT - Izbornik hrvatske muške vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak objavio je širi popis od 22 igrača s kojima će uskoro započeti pripreme za nastup na Europskom prvenstvo, koje će se održati u Splitu od 27. kolovoza do 10. rujna.
Hrvatska ostala bez brončane medalje
BUDIMPEŠTA - Hrvatski vaterpolisti ostali su bez medalje na Svjetskom prvenstvu koje ove nedjelje završava u Budimpešti. U dvoboju za treće mjesto Grčka je bila bolja te je slavila 9-7 (1-0, 4-3, 3-2, 1-2).
Hrvatska teško poražena u polufinalu SP-a
TEŽAK PORAZ
BUDIMPEŠTA - Hrvatska se nije uspjela plasirati u finale SP-a u vaterpolu. U reprizi polufinala od prije tri godine, Španjolska je opet bila bolja i pobijedila je 10:5. Španjolska će u nedjelju s Italijom igrati za zlato, dok će Hrvatska i Grčka igrati za broncu.
Tucak: Ponosan sam na utakmicu koju smo odigrali
VELIKA POBJEDA
BUDIMPEŠTA - Izbornik hrvatske muške vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak je nakon 14-12 pobjede protiv Srbije u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Budimpešti naglasio kako posebno zadovoljan što je uspjeh ostvaren momčadskom igrom.
BUDIMPEŠTA - Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva u Budimpešti, u četvrfinalu je Hrvatska svladala Srbiju sa 14-12 (1-1, 4-3, 5-5, 4-3).
Hrvatska pobijedila Gruziju, u četvrtfinalu protiv Srbije
VATERPOLO
ZAGREB - Hrvatska vaterpolska reprezentacija je u osmini finala SP-a u Mađarskoj pobijedila Gruziju 13:7 i plasman u polufinale u srijedu od 16 sati će tražiti protiv aktualnog olimpijskog prvaka Srbije.
Hrvatskoj pobjeda, ali bez željenih +12 protiv Japana
DEBRECEN - Hrvatski vaterpolisti uvjerljivom igrom u drugom poluvremenu svladali su Japan sa 21-13 (4-3, 3-6, 7-2, 7-2) u utakmici posljednjeg, trećeg kola u skupini B Svjetskog prvenstva u Mađarskoj te osigurali najmanje drugo mjesto u svojoj grupi, što donosi plasman u osminu finala.