Tucak: Ne zamjeram Tomaševiću što nije bilo dočeka
ZAGREB - Tucak je rekao da je najveća vrijednost hrvatske vaterpolske reprezentacije homogenost unutar ekipe.
Zagrebačka gradska vlast opet se osramotila: Ignorirali doček zlatnih vaterpolista
SRAMOTNO
ZAGREB - Svi najveći sportski uspjesi, dočeci sportašica, sportaša i reprezentacija koji su svojim pothvatima u nekom trenutku razgalili ovu naciju, obilježavani su, svoju hrvatsku kulminaciju bi imali na Trgu bana Jelačića.
Tucak: Imate neke ljude koji su bili oslobođeni tjelesnog, a obnašaju funkcije
SKROMAN DOĆEK
ZAGREB - Hrvatska je treći put u povijesti prvak svijeta u vaterpolu. Hrvatska je u finalu nakon peteraca pobijedila Italiju 15:13 i tako je došla do zlata.
Tucak: Moja životna želja je olimpijsko zlato
ZLATNI IZBORNIK
DOHA - Ivica Tucak dodatno je osnažio svoje vaterpolsko naslijeđe na klupi hrvatske reprezentacije. Po drugi put je postao svjetski prvak.
Hrvatska je prvak svijeta u vaterpolu
USPJESI
DOHA - Hrvatska je po treći put u svojoj povijesti prvak svijeta u vaterpolu. Hrvatska je u finalu nakon peteraca pobijedila Italiju 15:13 i tako je došla do velikog zlata.
Tucak: Potpuno smo potrošeni, ali idemo po zlato
DOHA - Svaka čast Francuzima, ali mislim da bi sportski gledano bilo nezasluženo da nismo otišli u finale, rekao je izbornik hrvatske vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak nakon polufinalne pobjede poslije peteraca 17:16. Izbornik se javnosti obratio na konferenciji za medije.
Hrvatska nakon peteraca u finalu SP-a
SP U VATERPOLU
ZAGREB - Hrvatska je u polufinalu pobijedila Francusku 17:16 nakon peteraca i izborila je finale u kojem će igrati protiv Italije.
Hrvatska pobijedila Srbiju i ušla u polufinale SP-a
VATERPOLO
ZAGREB - Hrvatska vaterpolska reprezentacija rezultatom 15:13 pobijedila je Srbiju u četvrtfinalu i plasirala se u polufinale SP-a u Dohi. Za finale će igrati protiv boljeg iz susreta Mađarske i Francuske.
Tucak: Amerikanci su me upozoravali prije Australije, no bili smo fenomenalni
DOHA - Hrvatska je pobijedila Australiju 13:8 u prvom susretu Svjetskog prvenstva u vaterpolu, koje se održava u Kataru.
Tucak: Ovo neću nikad zaboraviti, jedan čovjek me dovodio do ludila
PORUKE
ZAGREB - Jutro nakon dramatičnog finala na Mladosti, u kojoj je Hrvatska u fotofinišu udaljena od obrane europskog vaterpolskog zlata, izbornik Ivica Tucak pred novinarima je rezimirao dojmove završne bitke, ali i cjelokupnog turnira na domaćem terenu
Hrvatska izgubila u finalu. Španjolska prvak Europe
FINALE
ZAGREB - Hrvatska vaterpolska reprezentacija izgubila je u finalu EP-a od reprezentacije Španjolske 11:10. Hrvatska tako nije uspjela doći do treće titule prvaka Starog kontinenta, dok je ovo Furiji prvi naslov prvaka Europe. Naslov europskog prvaka španjolskim je vaterpolistima donio i izravnu kvalifikaciju za ovogodišnje Olimpijske igre u Parizu.
Hrvatska uvjerljivo do finala EPa u vaterpolu
EP U VATERPOLU
ZAGREB - Hrvatska vaterpolska reprezentacija je u finalu EP-a u vaterpolu koje se igra u Hrvatskoj. Hrvatska će tako u utorak protiv Španjolske imati priliku braniti zlato osvojeno prije dvije godine u Splitu.
Rudić: Veliki sam optimist
ZAGREB - Veliku pobjedu Hrvatske nad Grčkoj kojom su se vaterpolisti plasirali u polufinale Europskog prvenstva kojem je domaćin Hrvatska prokomentirao je negdašnji izbornik Hrvatske, trofejni trener i jedan od najcjenjenijih vaterpolskih stručnjaka na svijetu Ratko Rudić
Hrvatska razbila Grčku i ušla u polufinale Eura
ZAGREB - Hrvatska vaterpolska reprezentacija je u polufinalu EP-a. Hrvatska je u uzbudljivom četvrtfinalu u Zagrebu pobijedila Grčku 13:8 i za finale će u nedjelju igrati protiv Mađarske.
Hrvatska nakon drame i peteraca u klasiku slavila protiv Španjolske
DUBROVNIK - Hrvatska vaterpolska reprezentacija je na otvaranju EP-a u Hrvatskoj u prvom kolu po skupinama nakon peteraca pobijedila Španjolsku 14:12. U regularnom dijelu je bilo 9:9. Kod Hrvatske je svih pet izvođača bilo precizno, s druge strane Marko Bijač je obranio Granadosu.
Sve je teža borba s požarom u Župi dubrovačkoj: Kanaderi se povukli zbog vjetra
VATRENA STIHIJA
DUBROVNIK - Orkansko jugo koje puše u Dubrovačko- neretvanskoj županiji prouzročilo je jako širenje požara otvorenog prostora na području Župe dubrovačke – Plat, na terenu je 130 vatrogasaca, a zbog vjetra zračne snage nisu mogle djelovati, izvijestili su u utorak navečer iz Hrvatske vatrogasne zajednice (HVZ).
Tucak nakon ispadanja od Crne Gore: Tuga, što reći...
VATERPOLO
TOKIO - Hrvatska vaterpolska reprezentacija izgubila je od Crne Gore 12:13 u osmini finala Svjetskog prvenstva u Japanu i ispala je s turnira.
Tucak: Čeka nas teška utakmica, nadam se da ćemo iskoristiti mane Crnogoraca
ZAGREB - Hrvatski vaterpolisti su pobjedom nad Japanom 17-12 osvojili drugo mjesto u skupini C na Svjetskom prvenstvu u Fukuoki, što im je donijelo dvoboj protiv Crne Gore za plasman u četvrtfinale, o čemu su nakon dvoboja s Japancima govorili izbornik Ivica Tucak te igrači Luka Bukić i Ante Vukičević.
Tucak: Nikad nije bilo ovako
VATERPOLO
FUKUOKA - Hrvatska vaterpolska reprezentacija prvu utakmicu na Svjetskom prvenstvu u Fukuoki igra u ponedjeljak 17. srpnja protiv Argentine u 9 sati po našem vremenu.
Tucak objavio širi popis igrača za pripreme za SP
VATERPOLO
ZAGREB - Izbornik hrvatske vaterpolo reprezentacije Ivica Tucak je u petak objavio širi popis igrača na koje računa za pripreme za SP koje se u srpnju održava u Fukuoki, kazavši pritom kako će njegova momčad, unatoč jakoj konkurenciji, dati sve od sebe da ostvari što bolji rezultat na tom natjecanju.
Milanović: Imamo mrežu vatrogasaca koji su svugdje jednako kvalitetni
PREDSJEDNIK
ZAGREB - Predsjednik Republike Zoran Milanović ocijenio je u utorak, povodom obilježavanja Dana vatrogasaca i Blagdana sv. Florijana, zaštitnika vatrogasaca, da Hrvatska imam mrežu vatrogasnih profesionalaca i dobrovoljaca koja je prisutna u cijeloj zemlji i koja je svugdje jednako kvalitetna.
Tucak: Ovo je moj najveći uspjeh u životu

SPLIT - Ovo je moj najveći uspjeh u životu, kazao je u izjavi za HTV hrvatski izbornik Ivica Tucak nakon osvajanja naslova europskog prvaka u Splitu.
Hrvatski vaterpolisti osvojili europsko zlato
SJAJAN USPJEH
SPLIT - Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija osvojila je naslov europskog prvaka, u finalu domaćeg EP u Splitu svladala je Mađarsku sa 10-9 (3-3, 1-0, 4-4, 2-2).
Tucak: Velika je razlika između srebra i zlata
VATERPOLO
SPLIT - Tek moram to reći svojim mladim igračima, ali velika je razlika između srebra i zlata, kazao je dan nakon polufinalne pobjede nad Italijom na EP u Splitu izbornik vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak.